Toshiba Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 255 11 20

(0212) 706 70 84 | (0212) 706 70 85
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünAyazağa Toshiba ServisHemen hemen her evde bulunan ve her insanın fayda sağladığı dizüstü bilgisayarlar ile birlikte zamanın hızına ayak uydururken hem zamandan tasarruf edip hem de işlerimizin birçoğunu kolay bir şekilde halletmeye başlayabiliriz. Laptopların hayatımıza kazandırdığı en önemli şelerden biri hayatımızı gereksiz detaylardan kurtarmiş olmasıdır. Bizleri detaylardan kurtaran laptoplarımızın bakımı ve onarımı için seçeceğimiz servisler de dikkat istemektedir. Ayazağa Toshiba servis laptoplarınızın sizlere yardımcı olmaya devam edebilmesi için elinden geleni yapacaktır.

Bilgisayarınızın Size Teslimi

Bu yetkili serviste notebook, laptop  tamiri yapılmakta ve laptoplarınızın bakım ve onarım işlemleri kısa süre içinde halledilmeye çalışılmaktadır. Güzel teknolojik ürünlerden biri olan laptoplarınızı Ayazağa Toshiba servisine teslim ederek uzun bir süre bilgisayarınızdan ayrı kalmanıza gerek kalmadan kısa bir süre içinde yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Bu Hizmetten Faydalanın

Güzel bir hizmet olan bu müşteri servisi Ayazağa Toshiba servisleri bir müşteri destek hizmeti olarak görev yapmaya devam etmektedir.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Toshiba WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..
Hemen Ara..