Toshiba Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 255 11 20

(0212) 706 70 84 | (0212) 706 70 85
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünToshiba Laptop ServisiDaha güvenli ve daha uzun süre kullanabilmek için laptop ve notebook bilgisayarlar mutlaka her yıl düzenli olarak bakıma tabi tutulması gerekir. Bilgisayar üretici firmalar kullanıcı hataları nedeni ile oluşan yüksek maliyetli arızaların karışlanmasını sağlamazlar. Bu nedenden arıza oluşumu sonrasında yüksek maliyetli tamir ücretlerine neden olmaması için bilgisayarları temiz kullanmak ve aralıklı süreçlerde bakım yaptırmak önemlidir. Notebook ve laptop bilgisayarlar bilgisayar kullanıcıları tarafından taşınabilir oldukları için çok daha fazla tercih edilmektedir.

Toshiba Laptop Servisi

Bu cihazlar taşınabilir olduğu için veri saklamak ve veri taşımak bu cihazlar ile daha kolay yapılan işlemler arasındadır. Fakat taşınabilir olmasının avantajı bazı zamanlarda taşıma esnasında kullanıcıların düşürerek cihazları arızalandırmaları nedeni ile dezavantaj haline gelebilir. Toshiba Laptop Servisi olarak notebook bakım, notebook onarım, laptop bakım ve laptop onarım işlemleri yapmaktayız. Tüm bu hizmetlerden faydalanmak için bizlere mail adreslerimizden, telefon numaralarımızdan ve internet adreslerimizden ulaşabilirsiniz. Toshiba Laptop Servisi olarak; invertor onarımı, resim arızası onarımı, adaptör girişi onarımı, internete giriş problemi çözümü, touchpad tamiri, ekran kartı arızası onarımı, sıvı teması arızası tamiri hard disk arızası tamiri, ram arızası tamiri, wireless arızası onarımı ve anakart onarımı tarafımızca yapılmaktadır.

Toshiba Teknik Servisi

Toshiba Laptop Servisi olarak wireless arızalarının notebook bilgisayarlarda sıklıkla görüldüğünü söyleyebiliriz. Wireless arızaları kablosuz bağlantı arızası anlamına gelmektedir. Kablosuz bağlantılar notebook ve laptop bilgisayarlar için oldukça fazla önemlidir. Zira tüm akıllı cihazlar gibi notebook ve laptop bilgisayarlar da internet bağlantılarını wireless yöntemi ile yapmaktadır. İnternet bağlantısı sorunları genellikle hafif yönlü olur. Bu arıza çeşitleri kullanıcılar tarafından da çoğunlukla giderilebilir arıza çeşitlerindendir.

Ram arızaları da notebook ve laptop bilgisayarlarda sıklıkla görülen arızalardandır. Ram arızaları oluştuğunda bilgisayarlarda kayıt yapmak imkansız hale gelebilir. Dosya kaydı yapamayan bilgisayarlarda ve donma yaşanan bilgisayarlarda ram arızası olduğu tahmin edilebilir. Notebook bilgisayarlar taşınabilir olması nedeni ile sıklıkla yere düşürülerek arızalan bilgisayar türlerindendir. Bu cihazlar mutlaka düştüklerinde zarar görmemesi için kendi yapılarına göre üretilmiş olan kılıflar içinde itinalı taşınması gerekir.

4.5 2 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Toshiba WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..
Hemen Ara..