Toshiba Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0555) 800 26 15

(0212) 220 44 30 | (0212) 220 44 35
destek@toshibaservisturkiye.com

Pzt - Cts 09.00 - 18.00
Hafta içi HergünBahçekapı Toshiba ServisBahçekapı’da bulunan Toshiba laptop ve notebook kullanıcıları, eski yıllarda, yetkili servis bulabilmek konusunda sorunlar yaşıyor olabilirdi. Fakat artık günümüzde kullanıcıların ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilmek üzere, Bahçekapı Toshiba Servis kurulu durumdadır. Artık sizlerde Toshiba yetkili servis ile sorunlarınızı kısa sürede ortadan kaldırabileceksiniz.

Laptop tamiri

Sizlerin Toshiba laptop tamir işlemlerinizi en kısa sürede tamamlayabilecek olan Bahçekapı Toshiba Servisi, yetkili servis olmasından kaynaklı olarak, güvenli hizmet veren bilgisayar servisleri arasında yer almaktadır.

Notebook tamiri

Laptop tamirinin yanı sıra müşterilerine notebook tamir hizmeti de sunan Bahçekapı Toshiba Servisleri yedek parça kapsamında da hizmet vermektedir.

Yedek parça hizmetleri

Yedek parça ise, donanımların arızalarının giderilemediği durumlarda sizlere sunulan hizmetler arasında yer almaktadır. Böylelikle, dışarıdan orijinal parça aramak yerine, Toshiba yetkililerinden bu kapsamda hizmet alabileceksiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Hemen Ara..
Toshiba WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..