Toshiba Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0555) 800 26 15

(0212) 220 44 30 | (0212) 220 44 35
destek@toshibaservisturkiye.com

Pzt - Cts 09.00 - 18.00
Hafta içi HergünBaşakşehir Toshiba ServisPiyasadaki en ünlü ve en kaliteli bilgisayar veya teknolojik ürün markaları arasında olan Toshiba firması müşterilerinin memnuniyeti için en hızlı ve en kullanışlı bilgisayarları üretmekte ve geliştirmektedir. Üretmiş olduğu bilgisayarları sadece piyasada satmakla kalmayıp, memnuniyetini devamı için de teknik servislerini açmıştır. Başakşehir Toshiba Servis de bu teknik servislerden biri olup, bilgisayarınızın bakım ve onarımını her şekilde üstlenmektedir.

Bilgisayarlarınızın başına gelebilecek olan; ses cihazının bozulması, ekran karıntın yanması, hard diskin bozulması, kameranın bozulması, klavyenin bozulması gibi daha birçok arızanın tespitini yaptıktan sonra tamirini de en kaliteli şekilde yaparak teslim etmektedir. Başakşehir Toshiba Servislerine gelerek bilgisayarlarınızın tamirini yaptırmak artık çok daha kolay ve ucuzdur.

Son zamanlarda çok sık kullandığımız laptop ve notebooklarınızı da güven içinde Başakşehir Toshiba Servisine verebilirsiniz. Profesyonel birçok çalışanıyla her türlü hizmeti size sunacak olan teknik servisimiz müşteri danışma hattıyla müşterilerinin memnuniyetini sağlamaktadır.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Hemen Ara..
Toshiba WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..