Toshiba Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0555) 800 26 15

(0212) 220 44 30 | (0212) 220 44 35
destek@toshibaservisturkiye.com

Pzt - Cts 09.00 - 18.00
Hafta içi HergünBilecik Toshiba Servis ; Toshiba marka dizüstü bilgisayarlarınız için arıza kaydı oluşturmak ve cihazınızı servise nasıl göndermek gerektiği konusunda bilginiz yoksa bu yazımızı takip edebilirsiniz.

Dizüstü bilgisayarlar parça değiştirmeye olanak tanımadıklarından ilgili servislerce işlem görmesi gerekir. Sizler yetkili Bilecik Toshiba laptop servisleri ile irtibata geçerek ürününüzü nasıl göndereceğiniz konusunda yardım isteyebilirsiniz.

Bilecik Toshiba servisi adresinize anlaşmalı kargo firmasını yönlendirmek suretiyle arızalı cihazınızı adresten alarak teknik servise yollar. Daha sonra arızalı cihazınız burada çeşitli testlerden geçirilerek arızanın kaynağı tespit edilir. Arızalı parçalar değiştirilir ve cihazınız tekrardan testlere sokularak bu testler sonucunda arızanın giderildiği onaylandıktan sonra tekrardan kargo firmasıyla adresinize geri gönderilir.

Toshiba laptop servisleri bu şekilde çalışır ve tamirat süreci arızalı parçaların yurtdışından temin süresine göre farklılık gösterebilmektedir.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Hemen Ara..
Toshiba WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..