Toshiba Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 255 11 20

(0212) 706 70 84 | (0212) 706 70 85
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünDolmabahçe Toshiba ServisKişisel dizüstü bilgisayarlarımız yaşantımızın daha kolay olması için bizlere yarım etmeye çalışmakta ve hayatımızın daha pratik bir şekilde devam etmesi için çabalamaktadır. Hayatımıza her anlamda katkı sağlayan ve rahatımızı sağlayan bilgisayarlar sayesinde sevdiklerimizle iletişim sağlayıp alışverişlerimizi evden çıkmaya gerek kalmadan yapabilir hatta faturalarımızı bile kolay bir şekilde ödeyebiliriz. Laptoplarımız için tercih edeceğimiz servisler de önem taşımaktadır. Dolmabahçe Toshiba servis laptoplarınızın bakımı için elinden geleni yapacaktır.

Sağlam Bilgisayarlar

Kullandığımız laptoplar bazı zamanlarda hassas yapılarından dolayı arıza çıkarabilmektedirler. Bu arıza için bize yardımcı olacak olan Dolmabahçe Toshiba servisi ile bilgisayarınızı sağlam bir şekilde kullanabilirsiniz. Bu yetkili serviste notebook, laptop ,dizüstü tamiri yapılmaktadır.

Laptoplarınızın Bakımını Sağlar

Laptoplarınızın ihtiyacı olan bakımı ve onarımı sağlayan Dolmabahçe Toshiba servisleri müşteri destek hizmeti olarak görev yapmakta ve laptopunuzun sağlıklı bir şekilde çalışmaya ve hayatınızın her alanında sizin işinize yaramaya devam etmesi konusunda elinden geleni yapacaktır.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Toshiba WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..
Hemen Ara..