Toshiba Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0555) 800 26 15

(0212) 220 44 30 | (0212) 220 44 35
destek@toshibaservisturkiye.com

Pzt - Cts 09.00 - 18.00
Hafta içi HergünDolmabahçe Toshiba ServisKişisel dizüstü bilgisayarlarımız yaşantımızın daha kolay olması için bizlere yarım etmeye çalışmakta ve hayatımızın daha pratik bir şekilde devam etmesi için çabalamaktadır. Hayatımıza her anlamda katkı sağlayan ve rahatımızı sağlayan bilgisayarlar sayesinde sevdiklerimizle iletişim sağlayıp alışverişlerimizi evden çıkmaya gerek kalmadan yapabilir hatta faturalarımızı bile kolay bir şekilde ödeyebiliriz. Laptoplarımız için tercih edeceğimiz servisler de önem taşımaktadır. Dolmabahçe Toshiba servis laptoplarınızın bakımı için elinden geleni yapacaktır.

Sağlam Bilgisayarlar

Kullandığımız laptoplar bazı zamanlarda hassas yapılarından dolayı arıza çıkarabilmektedirler. Bu arıza için bize yardımcı olacak olan Dolmabahçe Toshiba servisi ile bilgisayarınızı sağlam bir şekilde kullanabilirsiniz. Bu yetkili serviste notebook, laptop ,dizüstü tamiri yapılmaktadır.

Laptoplarınızın Bakımını Sağlar

Laptoplarınızın ihtiyacı olan bakımı ve onarımı sağlayan Dolmabahçe Toshiba servisleri müşteri destek hizmeti olarak görev yapmakta ve laptopunuzun sağlıklı bir şekilde çalışmaya ve hayatınızın her alanında sizin işinize yaramaya devam etmesi konusunda elinden geleni yapacaktır.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Hemen Ara..
Toshiba WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..