Toshiba Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0555) 800 26 15

(0212) 220 44 30 | (0212) 220 44 35
destek@toshibaservisturkiye.com

Pzt - Cts 09.00 - 18.00
Hafta içi HergünErzincan Toshiba Servis ; Bozulmuş olan Toshiba marka laptoplarınızı eğer garanti kapsamındaysa yetkili teknik servisine, garanti kapsamında değilse kaliteli hizmet veren servis noktalarına göndererek cihazınızın tamiratını sağlayabilirsiniz.

Garantili Toshiba cihazlarınız arızalanması durumunda yetkili teknik servislerce ücretsiz olarak tamir edilebilir. Arızalı ürününüzü yetkili Erzincan Toshiba notebook servis noktalarından birine anlaşmalı kargo firması vasıtasıyla gönderebilirsiniz.

Cihazınız garanti kapsamında değilse uygun fiyat ve kaliteli hizmet veren Erzincan Toshiba servisi seçerek cihazınızın tamir edilmesini sağlayabilirsiniz. Tabi ki bu servisi seçerken bazı püf noktaları var.

Erzincan Toshiba laptop servisleri arasında hangisinin daha kaliteli olduğunu anlamanız için yapılan işçiliğe garanti verilip verilmediğine, servisin gerekli donanımlı elemanlarla çalışıp çalışmadığına, servise gerekli durumlarda ulaşıp yeterli şekilde bilgi alıp alamadığınız bakarak anlamanız mümkündür.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Hemen Ara..
Toshiba WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..