Toshiba Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 255 11 20

(0212) 706 70 84 | (0212) 706 70 85
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünEtiler Toshiba ServisEtiler bölgesinde bulunan Toshiba laptop ve notebook kullanıcıları, artık başka semtlere gitmeden, teknik arızalarından kolaylıkla kurtulabilecekler. Son yıllarda yetkili servis ağlarına yenilerini ekleyen Toshiba, Etiler Toshiba Servis olarak da hizmetlerini sürdürmektedir.

Elbette ki her sektör ve kişisel kullanım için sunulan bilgisayarlarda, bazı dönemlerde yazılımsal problemler meydana gelebiliyor. Belki kullanıma bağlı olarak, belki de, kötü niyetli yazılımlar bilgisayarlarınızda sorunlar yaratıyor. Artık bilgisayarlarınızdan verim alamadığınızı düşünüyorsanız, Etiler Toshiba Servisi ile görüşmeler başlatabilirsiniz.

Donanımsal destek

Sizlere yazılımsal destek verdiği gibi, Etiler Toshiba Servisleri, donanımsal olarak da desteklerini sunmaktadır. Arıza giderimi için uğraşan yetkili servisler, donanım arızası giderilemeyen durumlarda ise, yedek parça hizmetlerini sunarak, sorunları en kolay şekilde ortadan kaldırabilmektedir. Böylelikle orijinal parça arama durumu da ortadan kaldırılarak, sizlere yardımcı olunmaktadır.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Toshiba WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..
Hemen Ara..