Toshiba Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0555) 800 26 15

(0212) 220 44 30 | (0212) 220 44 35
destek@toshibaservisturkiye.com

Pzt - Cts 09.00 - 18.00
Hafta içi HergünEtiler Toshiba ServisEtiler bölgesinde bulunan Toshiba laptop ve notebook kullanıcıları, artık başka semtlere gitmeden, teknik arızalarından kolaylıkla kurtulabilecekler. Son yıllarda yetkili servis ağlarına yenilerini ekleyen Toshiba, Etiler Toshiba Servis olarak da hizmetlerini sürdürmektedir.

Elbette ki her sektör ve kişisel kullanım için sunulan bilgisayarlarda, bazı dönemlerde yazılımsal problemler meydana gelebiliyor. Belki kullanıma bağlı olarak, belki de, kötü niyetli yazılımlar bilgisayarlarınızda sorunlar yaratıyor. Artık bilgisayarlarınızdan verim alamadığınızı düşünüyorsanız, Etiler Toshiba Servisi ile görüşmeler başlatabilirsiniz.

Donanımsal destek

Sizlere yazılımsal destek verdiği gibi, Etiler Toshiba Servisleri, donanımsal olarak da desteklerini sunmaktadır. Arıza giderimi için uğraşan yetkili servisler, donanım arızası giderilemeyen durumlarda ise, yedek parça hizmetlerini sunarak, sorunları en kolay şekilde ortadan kaldırabilmektedir. Böylelikle orijinal parça arama durumu da ortadan kaldırılarak, sizlere yardımcı olunmaktadır.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Hemen Ara..
Toshiba WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..