Toshiba Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0555) 800 26 15

(0212) 220 44 30 | (0212) 220 44 35
destek@toshibaservisturkiye.com

Pzt - Cts 09.00 - 18.00
Hafta içi HergünGayrettepe Toshiba ServisToshiba’nın ürünleri ve kalitesi hakkında zaten kullanıcılar oldukça bilgi sahibi. Fakat bazı durumlarda gayet normal olarak, teknik arızaların oluşumu meydana gelmektedir. Bu durumda da kullanıcılar, hiç bir sorun yaşamadan, direkt olarak yetkili servisler ile görüşmesi dahilinde, sorunlar kaliteli çözümlere ulaştırılabilmektedir. Toshiba yetkili servisleri arasında yer alan Gayrettepe Toshiba Servis sizlerin yazılım ve donanım kapsamında yer alan problemlerinize çözüm önerileri sunmaktadır.

Teknik servislerden yararlanın

Toshiba laptop ve notebook bilgisayarlarınızın arızalanması durumunda, Gayrettepe Toshiba Servisi ile görüşerek, teknik yetkili servislerden yararlanabilirsiniz.

Arızası giderilmesi için, ilk olarak Gayrettepe Toshiba Servisleri laptop ve notebook bilgisayarlarda arıza tespiti yapacaktır. Daha sonra tamir ya da donanım değişimleri için hizmetlerini sizlere sunacaktır. Bu kapsamda yedek parça ihtiyaçları ise, yine yetkili servisler tarafından sizlere sunulan hizmetler arasında yer almaktadır.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Hemen Ara..
Toshiba WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..