Toshiba Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0555) 800 26 15

(0212) 220 44 30 | (0212) 220 44 35
destek@toshibaservisturkiye.com

Pzt - Cts 09.00 - 18.00
Hafta içi HergünKilis Toshiba Servis ; Olarak sizlere kapsamlı tamir onarım hizmeti sunmakta olan firmamız, profesyonel ekip ve ekipmanlarıyla ihtiyaç duyduğunuz her anda notebook ürün arızalarında en hızlı notebook servis tamir ve bakım hizmetini vermektedir.

Toshiba servis olarak daima en uygun fiyat garantisi ile cazip  fiyat ve özellikteki Toshiba orijinal yedek parça ve sarf malzemeleri kullanılarak verilen tüm tamir, bakım ve onarım hizmetlerimiz 6ay yedek parça garantisi altındadır.

Toshiba servisleri olarak sizlerin daima ürününüzün yetkin servis noktalarında profesyonel Toshiba servisleri dışında ürün tamir, yedek parça, onarım ve bakım işlemlerini yapmamanızı önermekteyiz. Toshiba servisleri olarak ürünleriniz de yapılan bakım, onarım, parça değişiminin ardından sizlere ürün için garanti vermekteyiz.

Toshiba notebook tamiri ve bakım işlemlerinin işinde uzman olan kişiler tarafından yapılması gerekir aksi taktirde uzman olmayan kişiler tarafınsan arızalı olan ürünün bakım ve onarımı yapılabilinecek durumdayken, tamir edilemez duruma gelmemesi için ürünlerinizi uzman kişilere emanet edin ve böyle bir durumda Toshiba servisleri ile görüşünüz.

Toshiba notebook servisi olarak gerek donanımsal gerek yazılımsal olarak ürünlerimiz de orijinal parça kullanmaktayız.. Orijinal olan ürünler daha sağlam, dayanıklı ve ürünlerin performansını arttırmaktadır.  Orijinal olmayan yan sanayi ürünler genellikle düşük performanslı ve ürününüzde sorun yaratma olasılığı daha fazladır bu nedenle ürünlerinizi yetkili servislere emanet ediniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Hemen Ara..
Toshiba WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..