Toshiba Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 255 11 20

(0212) 706 70 84 | (0212) 706 70 85
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünOrtaköy Toshiba ServisPiyasanın en kaliteli ve hızlı bilgisayarlarını üreten büyük firmalar arasına adını yazdıran Toshiba hem dünyada hem de ülkemizde birçok yerde teknik servislerini de açarak hem kalitesini hem de liderliğini ortaya koymuştur. İstanbul’un en işlek yerlerinden olan Ortaköy’de de Ortaköy Toshiba Servislerini açarak buradaki müşterilerinin mağduriyetini engellediği gibi, kaliteli bakım onarım fırsatından da yararlanmasını sağlamaktadır.

Piyasadaki sahtekarlıklar yüzünden artık hepimiz bilgisayarlarımızı tamire vermekten korkar olduk. Çünkü ufak bir problem için tamire verdiğimiz bilgisayarlarımızın orijinal parçalarını çaldıkları için daha büyük problemler yaşamaktayız sonrasında. Bu yüzden kendi yetkili servisi olan Ortaköy Toshiba Servisi sizin için en doğru adres olacaktır.

Toshiba yetkili servisleri sadece şubeleriyle de müşteri danışma hattıyla da müşterilerinin hizmetindedir. Ortaköy Toshiba Servis de bu müşteri danışma hattına sahip olup, bilgisayarınızın kurulum aşamasında veya daha sonra yaşayacağınız sıkıntılarda arıza tespiti için rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Toshiba WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..
Hemen Ara..