Toshiba Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0555) 800 26 15

(0212) 220 44 30 | (0212) 220 44 35
destek@toshibaservisturkiye.com

Pzt - Cts 09.00 - 18.00
Hafta içi HergünPolonezköy Toshiba ServisToshiba, yıllardır tüketici elektroniği üretimi konusunda pek çok sektöre ve kişisel kullanıma hizmet vermiştir. Son yıllarda yeni nesil laptop ve notebook modelleri ile pek çok kişinin işlerini daha kolay bir şekilde gerçekleştirebilmesinde de yardımcı olmuştur. Elbette ki bu kullanım sonrasında, müşteri hizmetleri ve teknik destek hizmetlerine ihtiyaç duyan kullanıcılar bulunmaktadır. Sizlerde bu ihtiyaçlarınızı artık Polonezköy Toshiba Servis kapsamında giderebilirsiniz.

Elbette ki sizlere Polonezköy Toshiba Servisi laptop ve notebook tamiri kapsamında hizmet vermektedir. Bu hizmetlerin yanı sıra, yazılımsal sorunlarınızda, format işlemleri gibi pek çok konuda hizmetleri sunabilmektedir.

Donanım problemlerinde de arıza giderimi yapan Polonezköy Toshiba Servisleri arızası giderilemeyen donanımlarda ise, yedek parça hizmeti sunarak, orijinal parçalar ile değişimlerini gerçekleştirmektedir. Sizlerde bu servislerden yararlanabilmek için, servis yetkilileri ile görüşebilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Hemen Ara..
Toshiba WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..