Toshiba Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 255 11 20

(0212) 706 70 84 | (0212) 706 70 85
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünToshiba Laptop ServisleriServis imkanı olan cihazların satın alınması bir cihaz ne olursa olsun onun daha uzun bir süre kullanılmasını sağlayabilmektedir. Bilgisayar seçimi yaparken de tamir ve bakım servisi olan bilgisayarların seçilmesi kesintisiz olarak cihazların rahat bir şekilde kullanılmasını sağlar. Notebook ve laptop bilgisayarlar son zamanlarda masaüstü bilgisayarlardan çok daha fazla kullanılmaktadır. Bu cihazların taşınabilir olması bilgisayar kullanıcıları için daha uygundur. Veri taşımak ve dış alanlarda da bilgisayar kullanabilmek isteyenler masaüstü bilgisayarlar yerine taşınabilir dizüstü bilgisayar kullanmaktadırlar.

Toshiba Laptop Servisleri

Notebook ve laptopların uzun süre kullanım ömürleri dahilinde veya kullanım ömürlerini aşarak kullanmak isteyenler cihazların mutlaka aralıklı süreçlerde Toshiba laptop servisleri tarafından bakımlarının yapılmasının sağlanmasıdır. Notebook ve laptopların bakımları düzenli bir şekilde yapıldığında hiç arıza çıkartmadan bu cihazları kullanmak mümkün hale gelebilir. Toshiba laptop servisleri olarak dizüstü bilgisayarların en fazla sistem arızaları çıkarttığını söyleyebiliriz. Sistem arızaları genellikle cihazlara atılan format ile yok edilebilen arıza çeşitleridir. Toshiba laptop servisleri olarak tarafımızca her model ve her marka dizüstü bilgisayarlara tarafımızca format işlemi yapılmaktadır.

Toshiba Servisi

Görüntü kalitesinin bir cihaz için bozulması oldukça önemli arızalar arasındadır. Görüntü kalitesinin bozulması çoğu zaman ekran ışığına bağlansa da cihaz arızalarında birçok çeşitte arıza ile birlikte de görüntü kalitesi arızalanma sorunu oluşabilir. Bios şifre arızaları, format arızaları, adaptör arızası, işlemci arızası, driver arızası, ekranı flourasan arızası, işletim sistemi arızası, ekranda çizgi arızası, USB port arızası, ekran menteşesi arızası, ekran ışığı zayıflığı ve reset atma arızası gibi arızalar da dizüstü bilgisayarlarda sıklıkla görülen arızalardandır. Flourasan arızaları cihazlarda oluştuğunda da genellikle cihazların ekran ışığının tam olarak yanmadığı karanlık bir ekran ışığına bilgisayarların maruz kaldığı gözlemlenebilir.

Adaptör arızaları cihazlarda oluştuğunda sadece adaptörün değişimi gereklidir. Adaptör arızaları bilgisayarda geliştiğinde kesinlikle cihazın model ve markasına en uygun olan adaptörün satın alınması gereklidir. Aksi takdirde uygun olmayan adaptör kullanımında cihazın bataryasının ve içinde bulunan bir takım paçaların arızalanma ihtimali yüksektir. Cihaz için seçilecek olan adaptörün mutlaka birebir eski kullanılan adaptör ile aynı olması gerekir.

1 1 vote
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Toshiba WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..
Hemen Ara..