Toshiba Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 255 11 20

(0212) 706 70 84 | (0212) 706 70 85
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünToshiba Laptop Yedek ParçaLaptop ve notebook yedek parçaları dizüstü bilgisayarlar için önemlidir. Bunun nedeni, dizüstü bilgisayarların genellikle çıkartmış oldukları arızaların tamiri parça değişimi yapılarak iyi düzeye getirilmesindendir. Notebook ve laptop bilgisayarların kullanımı son zamanlarda çok kolay bulunduğundan bilgisayar kullanıcıları tarafından en sık tercih edilen cihazlar arasındadır. Laptop bilgisayarlarda oluşan arıza çeşitleri çoğu zaman kullanıcı hatalarından dolayı geliştiğinden garanti kapsamı dahilinde olsa bile üretici firmalar kullanıcı hatalarından dolayı oluşan arızaları kapsayan garanti belgelerini tüketicilerine sunmamaktadırlar.

Toshiba Laptop Yedek Parça

Toshiba Laptop Yedek Parça satışı yapan bir firma olarak siz değerli müşterilerimiz için bakım ve tamir hizmeti vermekteyiz. Hizmetlerimizden faydalanmak için bizlere ulaşabilirsiniz. Notebook ve laptoplarda yedek parçalar; lcd cover, ekran kasası, lcd panel, menteşe, power jack, dvdrw, fan, alt kasa, üst kasa, klavye, tuş takımı, lcd cable, şarj soketi, dc jack ve adaptör girişi, lcd data kablosu, ekran çerçevesi, lcd ekran, adaptör, şarj cihazı, anakart, batarya ve pil olarak sayılabilir. Cihazlarda bu parçaların tarafımızca tümünün değişimi ve satışı yapılmaktadır. Montaj esnasında mutlaka yedek parçaların tümünü tanımak ve montajını da bu parçaların bilmek gereklidir. Aksi takdirde tamir ediyor olmak yerine cihazların daha yüksek maliyetli arızalar çıkartma imkanı bulunmaktadır.

Toshiba Onarım Merkezi

Toshiba Laptop Yedek Parça firması olarak sizlere bilgisayar kullanımında önerimiz, mutlaka cihazlarınızın aralıklı süreçlerde bakımlarını yaptırınız. Bakımı düzenli olarak yapılan tüm cihazların kullanım ömürleri dışında da kullanıldığı bilinmektedir. Bakım yapılan bilgisayarların dosya kullanım hızı ve internet bağlanma hızı daha yüksek oranda olduğundan kullanıcılar cihazlarının bakım sayesinde yenilendiğini görebilirler. Toshiba Laptop Yedek Parça satışlarımız arasında en fazla anakart satışı bulunmaktadır. Notebook ve laptop bilgisayarların en değerli parçalarından birisi olan anakartlar cihazların çalışabilmesi için en önemli parçalardır.

Anakart arızalarının oluşması kesinlikle cihazın tamamen durmasına hiçbir şekilde çalışmamasına neden olabilir. Notebook ve laptop tamir ve bakım servisimiz tarafından anakart tamiri, anakart değişimi ve anakart satışı yapılmaktadır. Cihazlarda değiştirilen her bir parça veya satışı yapılan her bir yedek parça için garanti süresi uygulamamız bulunmaktadır.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Toshiba WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..
Hemen Ara..