Toshiba Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0555) 800 26 15

(0212) 220 44 30 | (0212) 220 44 35
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi Hergün

✓ Toshiba Adaptör

toshiba-yedek-parca-demo

✓ Toshiba Adaptör

toshiba-yedek-parca-demo

✓ Toshiba Adaptör

toshiba-yedek-parca-demo

✓ Toshiba Adaptör

toshiba-yedek-parca-demo

✓ Toshiba Adaptör

toshiba-yedek-parca-demo

✓ Toshiba Adaptör

toshiba-yedek-parca-demo

✓ Toshiba Adaptör

toshiba-yedek-parca-demo

✓ Toshiba Adaptör

toshiba-yedek-parca-demo

✓ Toshiba Adaptör

toshiba-yedek-parca-demo

✓ Toshiba Adaptör

toshiba-yedek-parca-demo

✓ Toshiba Adaptör

toshiba-yedek-parca-demo

✓ Toshiba Adaptör

toshiba-yedek-parca-demo

✓ Toshiba Adaptör

toshiba-yedek-parca-demo

✓ Toshiba Adaptör

toshiba-yedek-parca-demo

✓ Toshiba Adaptör

toshiba-yedek-parca-demo

✓ Toshiba Adaptör

toshiba-yedek-parca-demo

✓ Toshiba Adaptör

toshiba-yedek-parca-demo

✓ Toshiba Adaptör

toshiba-yedek-parca-demo

✓ Toshiba Adaptör

toshiba-yedek-parca-demo

✓ Toshiba Adaptör

toshiba-yedek-parca-demo

✓ Toshiba Adaptör

toshiba-yedek-parca-demo

✓ Toshiba Adaptör

toshiba-yedek-parca-demo

✓ Toshiba Adaptör

toshiba-yedek-parca-demo

✓ Toshiba Adaptör

toshiba-yedek-parca-demo

Orjinal toshiba yedek parça ve aksesuar çeşitleri en uygun fiyat ve koşullarla toshiba servis türkiye adresinde..

Toshiba Laptop Adaptör

Taşınabilir cihazlar için adaptörleri çok önemlidir. Adaptör arızaları cihazların tamamen bataryaları doldurulamadığı için çalışmamasına neden olabilir. Toshiba laptop adaptör seçimi yapılırken mutlaka her marka ve model için aynı marka ve model adaptör seçimi yapılması gerekir. Adaptör seçimi aynı marka ve model yapılmaz ise cihazın öncelikli olarak bataryasının ve şarj girişi alanının arızalanmasına neden olabilir. Adaptör arızalarının bazılarında iç parçaların da elektrik akımı arızaları nedeni ile arızalandığı görülebilir. Laptop ve notebook arızalarının sıklıkla oluşması istenmiyorsa mutlaka bu cihazların aralıklı süreçlerde bakımlarının yaptırılması gerekiyor. Kullanıcıların yaptırmış oldukları arada bir olan bakımlar sayesinde yüksek maliyetli arızaların tamirine gerek kalmıyor. Toshiba laptop adaptör satış ve tamir servisi olarak notebook ve laptop bakımları da tarafımızca yapılmaktadır. Laptop ve notebook bakımları için bizlere telefon numaralarımızdan ve mail adreslerimizden ulaşabilirsiniz. Taşınabilir olduğu için sıklıkla bilgisayar kullanıcıları tarafından tercih edilen bu cihazların taşıma esnasında düşürülerek arızalandırılması sıklıkla yaşanan arızalandırma çeşitlerinden birisidir. Yere düşen cihazlarda kasa kırıkları ve ekran kırıkları sıklıkla görülmektedir.

Ekran kırıkları ve kasa kırıkları mutlaka birebir değişim yapılarak iyileştirilmesi gereken arıza çeşitlerinden birisidir. Ekran arızaları bazı durumlarda ekranda lekeler olarak da görülür. Ekran lekelerinin arızaları genellikle ekranın kendisi nedeni ile değil, ekran altında bulunan bazı bilgisayar çalıştırıcı parçalardan veya kasa içerisinde bulunan bazı çalıştırıcı parçalar nedeni ile gelişmektedir. Toshiba laptop adaptör servis hizmetlerimiz arasında ekran tamiri ve ekran bakımı işlemleri de yapılmaktadır. Her dijital ve elektronik cihazda olduğu gibi notebook ve laptop bilgisayarların da her zaman toz en büyük düşmanıdır. Bakımı tarafımızca yapılan tüm bu cihazlarda fan kısmında birikmiş olan tozlar temizlenerek bilgisayar iyileştirme yoluna gidilir. Bakımı düzenli olarak yapılan cihazların kullanım ömürleri dışında da kullanılabileceği bilinmelidir. Notebook ve laptop bilgisayarlar için yapmış olduğumuz tüm iyileştirme işlemleri sonrasında ve yedek parça satışımız sonrasında siz değerli müşterilerimiz için garanti belgesi süresi uygulamamız bulunmaktadır. Tüm imkanlarımızdan faydalanmak için bizlere telefon numaralarımızdan, mail adreslerimizden ve internet adreslerimizden ulaşabilirsiniz.

Toshiba Laptop Batarya

Notebook ve laptop bilgisayarların kullanımları son zamanlarda masaüstü bilgisayarlara göre çok daha fazla yapılmaktadır. Laptop ve notebook bilgisayarlar için bataryaları ve şarj aletleri en önemli parçalarıdır. Batarya arızaları taşınabilir cihazlarda oluştuğunda cihazın tamamen çalışmadığı gözlemlenebilir. Toshiba laptop batarya servisi olarak siz değerli müşterilerimize batarya değişim hizmeti vermekteyiz. Bataryaların mutlaka her marka ve modelde marka ve modele en uygun bataryanın seçilerek montajının yapılması gereklidir. Notebook ve laptop bilgisayarlar son zamanlarda taşınabilir oldukları için bir çok bilgisayar kullanıcısı tarafından daha çok kullanımı tercih edilen bilgisayar çeşitlerinden olmuştur. Notebook ve laptopların taşınabilir olması kullanımı açısından ne kadar kolay olsa da bu cihazların kullanımında bir dezavantaj da bulunmaktadır. Bu dezavantaj taşıma esnasında en çok yere düşen cihazlar olarak bilinen bu cihazların düşme esnasında bazı arızaları gösterebilmesidir. Taşıma esnasında yere çarparak arıza yapan cihazlarda genellikle ekran kırıkları, anakart arızaları, şarj girişi arızaları, Toshiba laptop batarya arızaları ve kasa kırıkları görülmektedir. Kasa kırıkları, ekran kırıkları ve şarj yeri kırılarak arızalanan cihazların mutlaka bu parçaları değişim yapılarak iyileştirilmesi gereklidir. Toshiba laptop batarya tamir ve bakım servisi olarak her ne konuda olursa olsun tarafımızca iyileştirilen bilgisayarlar için garanti süresi uygulamamız bulunmaktadır.

Laptop bilgisayarlarda florasan ışığı arızası da sıklıkla görülen arızalardan birisidir. Florasan arızalarının sıklıkla görülmesindeki neden cihazın düzensiz ve dengesiz kullanılmasıdır. Fan arızaları nedeni ile de görülen florasan arızalarının laptop ve notebook tamir ve bakım servisi olarak tarafımızca tamir edildiği bilinmelidir. Siz değerli müşterilerimize tavsiyemiz laptop ve notebook bilgisayarlarınızın tüm parçalarının arızalanmaması ve kullanım ömürleri dışında bile cihazlarınızı kullanabilmeniz için düzenli olarak altı ayda bir olmak üzere cihaz bakımlarınızı yaptırmanızı tavsiye ederiz. Cihaz bakımları düzenli olarak yapıldığında cihaz içeriğinde bulunan tüm parçalar tarafımızca tozdan arındırılır. Toz dijital ve elektronik cihazların en büyük düşmanıdır. Zamanla iç parçalarda oluşan toz katmanları cihazın hiçbir şekilde çalışmayacak kadar parçalarının arızalanmasına da neden olabilir. Değişen parçalar ve yapılan tüm işlemler sonrasında garanti süresi uygulamamız bulunmaktadır.

Toshiba Laptop Lcd Ekran

Bilgisayarlar için görüntü alınabilir ekranları en önemli parçalarıdır. Cihazların ekranlarında oluşan arızalar tamamen bilgisayarın durmasına veya kullanım sürecinde bilgisayar kullanıcılarının rahatsız bir şekilde bilgisayarlarını kullanmasına neden olur. Notebook ve laptoplarda ekranlarda görülen arızalar ekran kırıkları, ekran donmaları ve ekran lekeleri olarak sayılabilir. Ekranlarda genellikle donma cihazın iç parçalarından birisinin arızalı olduğunu göstermektedir. Arızalı olan iç parça değişimi veya tamiri yapıldığında ekran donmaları ortadan tamamen kalkmaktadır. Toshiba laptop lcd ekran arıza çeşitlerinden birisi de cihazın ekranında lekelerin oluşmasıdır. Ekranda oluşan lekelerinde bir takım nedenleri bulunur. Florasan ışığının arızalı olmasından ekrana sert bir cismin çarpmasından veya ekran altında bir parçanın arızalı olmasından ekran lekelerini ortaya çıkması normaldir. Ekran arızaları eğer kırık veya çizik ise ekran mutlaka değişim yapılarak iyileştirilir. Ekranda çizik veya kırık bir alan yok ise ekranların iyileştirilmesi için ekran arızasının neden geliştiği mutlaka gözden geçirilmesi gereklidir. Toshiba laptop lcd ekran tamir servisi olarak siz değerli müşterilerimize yıllık olarak bakımlarını bilgisayarın ihmal etmemenizi tavsiye ederiz.

Yıllık olarak yapılan tüm bakımlar bilgisayarın çok daha iyi bir şekilde çalışmasını sağlamaktadır. Bilgisayarın kullanım ömrü dışında da bakımlarını düzenli yaptırdıktan sonra mümkün olacağı bilinmelidir. Toshiba laptop lcd ekran değişimi dışında anakart tamiri ve değişimi de tarafımızca yapılmaktadır. Anakart arızaları notebook ve laptop bilgisayarlarda sıklıkla görülen arıza çeşitlerinden birisidir. Bu arıza çeşidinin tamiri çok da mümkün değildir. Genellikle tamir edilebilecek kadar arızası olan anakartlar tarafımızca tamir edilmektedir. Tamir edilmesi mümkün olmayan anakart çeşitleri ise tarafımızca değişim yapılarak iyileştirmeye gidilmektedir. Notebook ve laptop bilgisayarların anakart arızaları oluştuğunda cihazın tamamen durduğu gözlemlenebilir. Cihazın tamamen durmasına neden olan arızalardan birisi de batarya ve şarj aleti arızalarıdır. Elektriğe takılı olarak çalışmayan bu cihazlar bataryalarının doldurulması sistemi ile çalışırlar. Bu nedenden bozuk bir batarya veya şarj aleti cihazın çalışmasını tamamen engelleyebilir. Cihazların tamamen arızalanmasına bir diğer neden ise kullanıcı hatası olarak görülen cihazların yere düşürülmesi olarak sayılabilir.

Toshiba Laptop Klavye

Klavyeler masaüstü bilgisayarlar, notebooklar ve laptop bilgisayarlar için oldukça değerli parçalardır. Bir bilgisayar için klavyesi çalıştırıcı parçalardan birisi olarak kabul görmektedir. Klavye arızaları genellikle tuş kayıpları ve klavyenin tuşlarının basmaması gibi arızalar yapar. Bazı arızalar kullanıcı hataları nedeni ile gelişirken bazı arızalar ise sistematik olarak gelişebilir. Klavye arızaları eğer sistem içi bir parça nedeni ile gelişmiş ise sistem içi arıza ortadan kaldırıldığında klavye çalışmaya başlar. Fakat tuş eksiklikleri genellikle aynı marka ve modelin tuşları değil sadece klavyeleri yedek parça olarak üretildiğinden Toshiba laptop klavye tamir ve bakım servisi olarak tarafımızca klavyenin değişimi ile iyileştirilmektedir. Ülkemizde notebook ve laptop kullanımı son yıllarda oldukça fazla artmıştır. Bu cihazlar masaüstü cihazlara nazaran çok daha fazla tercih edilerek kullanılmaktadır. Cihazların çok daha uzun süre ve sağlam olarak kullanılabilmesi için mutlaka aralıklı süreçlerde bakımlarının yapılması gereklidir. Bakımı düzenli olarak yapılan notebook ve laptop cihazları kullanım ömürleri dışında da rahatlıkla kullanılabilir. Toshiba laptop klavye tamir ve bakım da tarafımızca yapılmaktadır. Bakımı yapılan tüm cihazların tüm parçaları temizlenerek daha iyi çalışır duruma getirilmektedir.

Toshiba laptop klavye kadar cihazlarda şarj aletleri ve bataryaların da önemi büyüktür. Şarj aletleri ve batarya sistemi ile cihazların çalışma düzeni kurulduğundan batarya ve şarj aleti olmayan cihazların kullanılabilmesi mümkün değildir. Notebook ve laptop cihazlarda sıklıkla görülen arızalardan birisi de anakart arızalarıdır. Anakart arızaları maliyeti yüksek arızalar arasında olup genellikle anakart tamiri yapılmaksızın anakart değişimi tüm notebook ve laptop cihazlarda yapılması gereklidir. Anakartların sıklıkla arızalanmasına neden cihazların fanlarının arızalı olmasıdır. Fanı arızalı olan cihazlarda anakart içerisine cihaz içinde bulunan ısının yayılması sonucunda anakart ısınmaya başladığında anakartta bazı çözülmeler oluşur. Bu çözülmeler de anakartın arızalanarak çalışmamaya başlamasına aralıklı olarak durmasına neden olmaktadır. Laptop ve notebook bilgisayarlarda kullanılan anakartlar çalışmayı durdurduğunda işlemci, ram ve ekran kartı da çalışmayı durdurmaktadır. Bunun nedeni cihaz içerisinde bulunan bu parçaların anakarta bağlı olarak düzenli bir şekilde çalışmalarını sürdürmesidir.

Toshiba Laptop Şarj Aleti

Şarj aletleri cep telefonları, tabletler, notebooklar ve laptoplar için oldukça değerlidir. Bunun nedeni bu cihazların batarya ve adaptör sistemi ile çalışmasıdır. Elektrik enerjisini şarj aleti ile bataryaya yükleyen cihazların arızası durumunda taşınabilir cihazlar olarak isimlendirilen notebook ve laptopların hiçbir şekilde çalışmadığı görülür. Şarj aletlerinin aralıklı süreçlerde arıza yapma ihtimali vardır. Şarj aletlerinin arıza yapması istenmiyor ise şarj aletleri kesinlikle yere düşürülmemeli, olması gerekenden çok daha fazla elektrik prizinde tutulmamalı ve kullanma aşamasında kablolarının kıvrılmış ve sıkışmış olmamasına dikkat edilmesi gerekir. Toshiba laptop şarj aleti satış ve tamiri tarafımızca yapılmaktadır. Laptoplarda en gerekli olan şarj aletinin değişimi gerektiğinde mutlaka aynı marka ve modele ait olan şarj aletlerinin kullanılması gereklidir. Şarj aleti kullanımında mutlaka aynı model ve markanın kullanılmasına neden, cihazda yabancı ve uygun olmayan bir şarj aletinin zamanla bataryayı da arızalandıracağı bilinmelidir. Batarya arızaları şarj aleti arızalarından biraz daha yüksek maliyetli tamir edilmektedir. Batarya arızaları oluşmaması için şarj aleti değişiminde şarj aletleri dikkatli seçilmelidir.

Toshiba laptop şarj aleti satışı yapan firmamız siz değerli müşterilerimiz için laptop ve notebook tamir ve bakımı da yapmaktadır. Notebook ve laptop bilgisayarlar için bakım yapılmasının önemi oldukça büyüktür. Bakımı düzenli olarak yapılan tüm notebook ve laptop bilgisayarların kullanım ömürleri dışında bile kullanılabileceği bilinmelidir. Toshiba laptop şarj aleti servis firmamız tarafından notebook ve laptop bilgisayarların bakımları yapılırken iç kısmında bulunan tüm parçaların tozlardan arındırılması işlemi yapılmaktadır. Dijital ve elektronik cihazlarda en fazla cihazlara zarar veren etken cihazların tozlanmasıdır. Tozun cihazların parçalarına zarar vermemesi için mutlaka cihazların fanları aralıklı süreçlerde kontrol edilmesi gereklidir. Zira cihazların soğutucu parçası olarak da kullanılan fanlar arıza yaptıklarında cihazın içeriğinde bulunan parçaların da zarar görmesi kaçınılmaz hale gelebilir. Notebook arıza giderme, laptop arıza giderme ve bu cihazların bakımlarını yaptırmak için telefon numaralarımızdan ve mail adreslerimizden bize ulaşabilirsiniz. Cihaz bakım sürelerini kaçırmamanız gerektiği gibi, parça değişimlerinde mutlaka birebir aynı marka ve model yedek parçaları tercih ediniz.

5 1 vote
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (16 oy, ortalama: 3,19 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
eray

toshiba sattelite latop şarj aleti almak istiyorum, stoğunuzda mevcutmudur

Batuhan Karabay

Toshiba satellite l735 model laptop icin alt kasa veya komple kırmızı renkli kasa elinizde mevcut mu?

seyfullah

ara beni

Call Now ButtonHemen Ara..
3
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
()
x
Toshiba WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..