Toshiba Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 255 11 20

(0212) 706 70 84 | (0212) 706 70 85
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünTuzla Toshiba ServisDünyanın sayılı bilgisayar üreten ve geliştiren firmaları arasında ilk sıralarda yer alan Toshiba firması da hem bilgisayarlarıyla hem de teknik servisleriyle siz müşterilerinin daimi memnuniyetini sağlamaya çalışmaktadır. Teknik servis bilgisayarlarınızın bakım ve onarımını üstlenen ve bilgisayarınızın yazılım ve donanım bilgilerinde yeterli yetkiye sahip olan çalışanları bulunduran firmanın açmış olduğu şubelerdir. Bu şubelerden biri olan Tuzla Toshiba Servis de bozulan, kırılan veya bakım isteyen bilgisayarlarınızı getirebileceğiniz bilgisayarlarınız için en güvenilir adrestir.

Gün içerisinde bilgisayarı çok sık kullandığımız için bozulması da birçok işimizin aksaması ve geri kalmamız anlamına gelmektedir. Bu yüzden bilgisayarlarımızı herhangi bir tamirciye verip uzun bir süre sonra almaktansa kendi yetkili servisi olan Tuzla Toshiba Servislerine getirerek çok kısa bir süre sonra teslim alabilirsiniz.

Piyasadaki orijinal parça değişimi gibi birçok sahtekarlığın da önüne geçmek amacıyla açılan yetkili servislerde böyle bir durumla karşılaşmanız mümkün değildir. Tuzla Toshiba Servisi de bilgisayarınızın kırılan parçasını tamamen Toshiba markasıyla üretilen orijinal parça ile değiştirmektedir.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Toshiba WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..
Hemen Ara..