Toshiba Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 255 11 20

(0212) 706 70 84 | (0212) 706 70 85
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünHakkari Toshiba Servis ; Arızalanmış Toshiba marka laptoplarınız için hangi yolları izleyerek cihazınızı servise gönderebilir ve tamiratını gerçekleştirebilirsiniz?

Dizüstü bilgisayarlar arıza verdikleri zaman masaüstü bilgisayarlara nazaran daha karmaşık bir yapıya sahip olduklarında ve de parça değiştirmenin tak çıkar rahatlığında olmadığından uzman servislerde tamirat görmesi gerekir.

Toshiba marka laptopunuz arızalandığı takdirde laptopunuzu Hakkari Toshiba Notebook Servis noktalarından birisine göndererek tamiratını sağlayabilirsiniz. Hakkari Toshiba servisi sizden adres ve telefon bilgilerinizi aldıktan sonra vermiş olduğunuz adresinize kargo firması yönlendirerek arızalı cihazınızı tamirat için ilgili teknik servise yönlendirmek süratiyle tamir aşamasını başlatır.

Daha sonra Hakkari Toshiba laptop servisleri tarafından cihazınızdaki arızanın kaynağı tespit edilir, gerekirse arızalı parçalar değişir, cihazınız yapılan testlerden olumlu bir şekilde çıkarsa adresinize geri gönderilir.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Toshiba WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..
Hemen Ara..