Toshiba Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0555) 800 26 15

(0212) 220 44 30 | (0212) 220 44 35
destek@toshibaservisturkiye.com

Pzt - Cts 09.00 - 18.00
Hafta içi HergünHatay Toshiba Servis ; Ülkemizde en çok kullanılan marka statüsünde yer alır Toshiba. Bununla beraber tabi ki Toshiba servisleri de rahatlıkla bulabileceğimiz yanı başımızda. Hem internet hem de real de elimizin altında. Öncelikle Hatay Toshiba laptop servislerine sorunumuzu destek platformundan yani sitelerinden aktarıyoruz. Sorunumuzun büyüklüğü, yerinde çözümü mümkünse aynı şekilde sanal ortamda destek ile sorununuz giderilmeye çalışılıyor. Aksi durumda bir müdahale gerekiyorsa cihazımızı bir Hatay Toshiba notebook servisine göndermemiz gerekecektir.

Bunun için ya size en yakınınızdaki servisi yönlendirecek ya da sizden ürünü kendilerine ulaştırmanız istenecektir. Kısacası cihazınız için online destek alabilirsiniz, servis talebinde bulunabilirsiniz ayrıca ürününüzü Toshiba servisinde takip edebilirsiniz. Diğer sorunlarınızı da bu servislere iletebilirsiniz.

Sadece donanımsal değil yazılımsal destek almakta mümkün. Sanal destek ile işimizi çok kolaylaştırmış bizlere kaliteli bir hizmet anlayışını kazandırmıştır. Sistematik bir şekilde çalışmakta servis veya yardım talebinde bulunduğunuzda anında sizinle irtibata geçmektedirler. Hatay Toshiba laptop servisleri garanti kapsamı içerisindeki ürünlerinizi ücretsiz bir şekilde kapınızdan alıp, ücretsiz bir şekilde sorununuzu çözdükten sonra cihazınızı yine kendi servis imkânlarıyla sizlere ulaştırmaktadır.

Garanti kapsamı dışına çıkıldığında ise yine Hatay Toshiba notebook servisleri sizlere kendi garanti seçenekleriyle hizmet vermektedir. Fakat garanti süreniz sona erdiği için bu yetkili servisler kendi belirledikleri fiyatlarla sizlere hizmet sunmaktadır. Sadece Toshibanın sizlere sunduğu garanti süresi içerisinde cihazınızı ücretsiz bakımını yaptırabilir, servis hizmetlerinden ücretsiz yararlanabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Hemen Ara..
Toshiba WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..