Toshiba Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 255 11 20

(0212) 706 70 84 | (0212) 706 70 85
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünToshiba Notebook ServisTaşınabilir bilgisayarlardan olan notebook bilgisayarlar çok küçük ebatlarda oldukları için dış alanlarda kullanmak için bilgisayar kullanıcıları tarafından kullanımı tercih edilen bilgisayarlardır. Bu cihazların arızaları taşınabilir olduğundan genellikle kullanıcı hatalarından olan cihazın yere düşürülmesi ile ortaya çıkmaktadır. Yere düşerek arıza yapan notebook bilgisayarlarda genellikle ekran kırıkları ve kasa kırıkları arıza olarak görülebilir. Fakat düşme hızına bağlı olarak bu cihazlarda anakart ve işlemci arızaları da görülebilir. İşlemci ve anakart arızaları bir bilgisayar için yüksek maliyetli tamirler gerektiren arıza çeşitlerindendir.

Toshiba Notebook Servis

Notebooklarda genellikle ekran kararmaları ve ekran florasan ışık arızaları sıklıkla görülen arızalardandır. Bu arıza çeşitlerinin oluşmasında da kullanıcı hataları neden sayılabilir. Toshiba Notebook Servis hizmeti veren bir firma olarak uzun bir süreden beri siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Yere düşerek arıza yapan bilgisayarlarınızın tüm tamir işlemlerini gerçekleştirdiğimiz gibi, bu cihazların bakım işlemleri de tarafımızca yapılmaktadır. Notebook bilgisayarlarda sıklıkla görülen arızalardan birisi de batarya arızalarıdır. Batarya arızları notebook bilgisayarlarda oluştuğunda genellikle bu cihazların tamamen çalışmayı durdurduğu gözlemlenmektedir.

Yedek Parça Servisi

Çalışmayı tamamen durduran notebook bilgisayarlarda Toshiba Notebook Servis hizmeti veren bir firma olarak tarafımızca anakart arızaları ve işlemci arızaları da aranmaktadır. Çalışmayı durduran bilgisayarlarda bazen adaptör arızaları da görülebilir. Adaptör arızaları bir cihazda geliştiğinde mutlaka birebir aynı model ve marka olan adaptörlerin kullanılması şarttır. Aksi takdirde değişik model ve markada kullanılan adaptör çeşitlerinin bilgisayarın bataryasına ve iç parçalarına zarar verdiği gözlemlenebilir. Notebook bilgisayarların arızalarının tamir edilmesi sonrasında ve bakım yapılması sonrasında Toshiba Notebook Servis merkezi olarak siz değerli müşterilerimize garanti süreci uygulamamız bulunmaktadır. Tüm imkanlarımızdan faydalanmak için bizlere telefon numaralarımızdan ve mail adreslerimizden ulaşabilirsiniz.

Anakart arızası tamiri, işlemci arızası tamiri, driverlerinin yüklenmesi, ekranı flourasan arızası onarımı, paralel port arızası onarımı, hiç açılmama problemi onarımı, USB port arızası onarımı, menteşe değişimi,  LCD panel iletken kablo değişimi ve tüm format işlemleri notebook ve laptop tamir servisi olarak tarafımızca yapılmaktadır. Bizlere tamir ve bakım için teslim etmiş olduğunuz tüm bilgisayarlar garanti kapsamına alınır.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Toshiba WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..
Hemen Ara..