Toshiba Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 255 11 20

(0212) 706 70 84 | (0212) 706 70 85
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünToshiba Notebook ServisiBilgisayar kullanımı tüm dünyada ve ülkemizde artmış durumda. Neredeyse bazı işlemlerin bilgisayarsız olarak yapılma imkanı yok gibi. Notebook ve laptop taşınabilir cihazlar olduğu için bilgisayar kullanıcıları tarafından en çok rağbet edilen bilgisayarlar haline geldi. Bu cihazlar taşınabildikleri için bir alandan diğer bir alana bu cihazlar ile veri taşımak da oldukça kolay bulunuyor. Notebook ve laptop bilgisayarların üretici firmaları üretim hatalarını her zaman garanti kapsamına almaktadır. Fakat kullanıcı hataları bilgisayar üretici firmalar tarafından kesinlikle garanti kapsamı altına alınmamaktadır.

Toshiba Notebook Servisi

Toshiba notebook servisi olarak kullanıcı hataları nedeni ile oluşmuş tüm bilgisayar arızalarının tamirini yapmaktayız. Notebook ve laptoplarda sürekli olarak tamir edilmesi gereken arızaların oluşması bilgisayar kullanıcıları tarafından kesinlikle talep edilen bir şey değildir. kullanıcı hatalarından dolayı oluşan arızaların oluşmaması için Toshiba notebook servisi olarak siz değerli müşterilerimize yılda cihazların kullanım süreçlerine göre yılda bir kez veya altı ayda bir kez notebook ve laptopların bakımlarını yaptırmanızı tavsiye etmekteyiz.

Toshiba Laptop Servisleri

Bakımı düzenli olarak yapılan laptop ve notebook bilgisayarların kesinlikle sistematik olarak arıza göstermesi beklenmemektedir. Sistematik arızaları göstermediği gibi, cihazın internet girişlerinde veya dosya kullanımlarında hızlandığı da görülür. Toshiba notebook servisi olarak yapmış olduğumuz tüm bakım işlemleri sonrasında siz değerli müşterilerimize garanti süreci uygulamamız bulunmaktadır.

Garanti süreci dahilinde cihazlarınızı temiz, arızasız ve hızı artmış bir şekilde kullanabilirsiniz. Laptop ve notebook bilgisayarlarda sıklıkla görülen arızalar; ekran ışığı arızası, anakart arızası, işletim sistemi arızaları, ses arızaları, şifre arızaları, internet giriş arızaları, network arızası, kulaklık çıkışı arızası, LED panel arızası, cihazın dosya ve interneti ağır açma arızaları, invertor arızası, resim arızası, batarya arızaları ve adaptör girişi,  arızası, hard disk arızası, ekran kararma arızaları, ram arızası, wireless arızası, internete giriş problemi, şifre arızaları, touchpad arızası, ekran kartı arızası, kasa kırıkları, ekran kırıkları, hard disk kusurları ve sıvı teması arızası görülebilir. Saymış olduğumuz bu arızaların tümünün tamiri notebook tamir servisi olarak tarafımızca yapılmaktadır. Tamir ve bakım desteği almak için telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Toshiba WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..
Hemen Ara..