Toshiba Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 255 11 20

(0212) 706 70 84 | (0212) 706 70 85
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünToshiba Notebook ServisleriNotebook bilgisayarlar tüm bilgisayar türlerinden daha küçük olduğundan bilgisayar kullanıcılarının en kolay ve taşınabilir kullanabildikleri bilgisayarlardır. Notebook bilgisayarların arıza çıkartmasındaki nedenler genellikle kullanıcı kaynaklı olur. Bazı notebook arızaları ise sistematik olarak oluşur ve cihazın tamamen çalışmamasına neden olabilir. Notebook bilgisayarların uzun süre kullanılabilmesi için bilgisayarları kullanan kişilerin cihazları yere düşürmemeye ve cihazlara sıvı teması olmamasına dikkat etmeleri gerekir. Toshiba notebook servisleri olarak siz değerli müşterilerimizin tüm tamir ve bakım hizmetlerini gerçekleştirebilmek için uzun bir süreden beri laptop ve notebook tamir ve bakım hizmeti vermekteyiz.

Toshiba Notebook Servisleri

Tamir ve bakım hizmetlerimizden faydalanmak için bizlere telefon numaralarımızdan ve mail adreslerimizden ulaşabilirsiniz. Notebook bilgisayarlarda oluşan sıvı teması arızaları sıvı dökülmesinin derecelerine göre değişim göstermektedir. Bilgisayar klavyesi üzerine dökülen çay kahve ayran gibi sıvılar cihazın sadece klavyesinde kalır ise klavye değişimi ile sıvı teması arızası ortadan kaldırılabilir. Sıvı teması arızası oluşumunda cihazlarda bir diğer görülen arıza çeşidi ise anakart arızalarıdır. Eğer sıvı teması fazla olursa anakart tamamen kullanılamaz hale bile gelebilir.

Toshiba Teknik Servisleri

Toshiba notebook servisleri 7/24 hizmet veren bir firma olarak tüm yapmış olduğumuz işlemler sonrasında siz değerli müşterilerimiz için garanti süreci uygulamamız bulunmaktadır. Hizmetlerimizden faydalanmak için bizlere telefon numaralarımızdan ve mail adreslerimizden hızlı bir şeklide ulaşabilirsiniz. notebook ve laptop bilgisayarlarda sıklıkla görülen arızalar arasında olan USB port arızası, paralel port arızası, anakart arızası, LCD panel arızası, işlemci arızası, driver arızası, ekranı flourasan arızası,  LCD panel iletken kablo arızaları, klavye arızaları, reset atma arızası, işletim sistemi arızası, format arızaları, touchpad arızası, adaptör arızası, menteşe kırıkları, hoparlör arızaları, ses arızası, ekran arızası, LCD panel arızası, hard disk arızası, ekran ışığı zayıflığı, ekranda çizgi arızası, sürücü arızası, hard disk yedekleme arızaları, LED panel arızası,  BIOS şifre arızaları, ekran menteşesi arızası ve  internete giriş problemi Toshiba notebook servisleri olarak tarafımızca tamir edilebilir arızalardır. Notebook ve laptop bilgisayarlarda arızaların giderilmesi ve format ile bilgisayarın yenilenme işlemleri itina ile tarafımızca yapılmaktadır.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Toshiba WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..
Hemen Ara..