Toshiba Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 255 11 20

(0212) 706 70 84 | (0212) 706 70 85
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünToshiba Teknik Servisleri desteği veren bir firma olarak 7/24 siz değerli müşterilerimiz için notebook tamir, notebook bakım, laptop bakım ve laptop onarım desteği veriyoruz. Notebook ve laptop bilgisayarlar çok uzun bir süreden beri ülkemizde de kullanılmaya başlandı. Bu cihazlar taşınabilir olduğundan bilgisayar kullanıcıları tarafından en sık tercih edilen bilgisayar çeşitleri haline geldi. Notebook ve laptop bilgisayarlar taşınabilir olduğundan bu cihazlar ile veri taşımak da daha kolay hale gelebiliyor.

Toshiba Teknik Servisleri

Tek bir odaya tek bir masaya takılıp kalmadan özgürce çalışabilmenin veya internete girebilmenin avantajını yaşayan kişiler laptop ve notebook bilgisayarlarının daha uzun süre kullanılabilmesi için mutlaka her yıl düzenli olarak bu cihazların bakımlarını yaptırmaları gerekiyor. Bakımları düzenli olarak yaptırılan notebook ve laptop tipi cihazlar kullanım ömürlerinin dışında bile kullanılabiliyor. Tarafımızca tüm bilgisayar çeşitlerinin tamir ve bakımları yapılmaktadır. Kısa bir süre içinde sahiplerine teslim etmiş olduğumuz bilgisayarların yedek parça satışlarını da yapmaktayız.  Toshiba Teknik Servisleri bünyesinde yapılan tüm işlemler garanti kapsamı altında yapılıyor.

Toshiba Notebook Servisi

Notebook ve laptop tipi cihazlarda arızaların oluşmaması için cihazlar taşıma esnasında dikkatli taşınması gereklidir. Zira dizüstü olarak kullanılan tüm cihazlarda yüzde seksen oranında arızalar cihazların taşıma esnasında yere düşmesi ile oluşmaktadır. Yere düşerek arıza yapan cihazlarda bir çok kırılma arızası gözlemlenebilir. Alt kasa kırıkları, klavye tuş kırıkları ve eksiklikleri, üst kasa kırıkları ve ekran kırıkları notebook ve laptoplarda düşme sonrasında mutlaka değişim gerektiren kırık parça arızalarıdır.

Alt kasa kırıkları, klavye tuş kırıkları ve eksiklikleri, üst kasa kırıkları ve ekran kırıkları Toshiba Teknik Servisleri olarak tarafımızca yedek parça değişimi ile tamiri yapılan arıza çeşitleridir. Sıvı teması olan bilgisayarlar da bir çok çeşitte arıza gösterebilir. Sıvı teması ile oluşan arızalar parça kırıklarından daha yaygın ve daha masraflı arızalar olabilir. Sıvı teması ile oluşan arızalar da teknik servis hizmeti veren firmamız tarafından tamir edilebilir arıza çeşitlerindendir. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için 7/24 destek hattımızdan bizlere ulaşabilir veya mail sistemi ile bize ulaşabilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Toshiba WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..
Hemen Ara..