Toshiba Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 255 11 20

(0212) 706 70 84 | (0212) 706 70 85
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünToshiba teknik servisi olarak klavye değişimi, hoparlör değişimi, ses arızası tamiri, ekran arızası tamiri, lcd panel arızası tamir, hard disk değişimi kurulumu, sürücülerin yüklenmesi güncellenmesi, hard disk yedekleme, bilgi yedekleme, bios şifresi kırılması, ekran menteşesi tamir veya değişimi, ekran ışığı zayıflığı tamiri, reset atma arızası onarımı, hard disk onarımı, işletim sistemi onarımı, ekranda çizgiler oluşumu onarımı, ekran ışığı arızası onarımı, işletim sistemi yükleme, şifre kırılması, network arızası tamiri, kulaklık çıkışı arızası tamiri, led panel arızası onarımı, yapılmaktadır.

Toshiba Teknik Servisi

Ayrıca invertor onarımı, lcd panel değişimi, menteşe değişimi,  lcd panel iletken kablo değişimi, adaptör tamiri, işlemci arızası tamiri, driverlerinin yüklenmesi, ekranı florasan arızası onarımı, usb port arızası onarımı, paralel port arızası onarımı, hiç açılmama problemi onarımı, resim arızası onarımı, adaptör girişi onarımı, hard disk arızası tamiri, ram arızası tamiri, wireless arızası onarımı, internete giriş problemi çözümü, touchpad tamiri, ekran kartı arızası onarım, sıvı teması arızalarının tamiri, anakart tamiri, led panel değişimi ve format işlemleri tarafımızca yapılmaktadır.

Toshiba Servis Merkezi

Toshiba Teknik Servisi olarak tarafımızca bu arızaların tümü ile karşı karşıya kalmamak için mutlaka her yıl düzenli olarak bilgisayar bakımlarınızı yaptırınız. Cihazlarınızın üzerine sıvı dökülmemesine özen gösterdiğiniz gibi, cihazlarınızın yere düşmemesine de özen gösteriniz. Toshiba Teknik Servisi bünyesinde en zor tamir edilen cihazlar yere düşürülerek kasaları ve ekranları kırılmış olan cihazlar bir de üzerine çay kola ve ayran gibi sıvıların döküldüğü cihazlardır.

Notebook ve laptop tipi cihazlar için aynı marka ve modeller dahilinde taşıma çantaları üretilmektedir. bu çantalar ile birlikte cihazlar taşındığında cihazlar hızlı bir şekilde yere çarpsalar bile cihazlar için tamir edilebilecek bir arıza oluşturmamaktadır. Görüntü kalitesinin bilgisayar için çok önemli olduğu bilinir. görüntü kalitesi bozulan bilgisayarlar genellikle bakımı düzenli olarak yapılmayan bilgisayarlardır. Bakımı düzenli bir şekilde yapılan bilgisayarlarda anakart arızaları, fan arızaları, görüntü kalitesi bozukluğu arızaları, soket arızaları, ram arızaları, florasan arızaları, şarj girişi arızaları ve batarya arızaları gözlemlenmemektedir. Bilgisayarlar için bakım süreleri ortalama olarak altı ayda bir olarak belirlenir.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Toshiba WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..
Hemen Ara..