Toshiba Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0555) 800 26 15

(0212) 220 44 30 | (0212) 220 44 35
destek@toshibaservisturkiye.com

Pzt - Cts 09.00 - 18.00
Hafta içi HergünTozkoparan Toshiba ServisÇağımızın teknoloji çağı olmasıyla birlikte bilgisayarların da kullanımı giderek artmaktadır. Pek çok işimizi bilgisayarlar üzerinden hallettiğimiz ve her an ihtiyaç duyduğumuz için taşınabilir bir bilgisayar türü olan laptop ve notebookları daha çok tercih etmekteyiz. Her an yanımızda taşıdığımız bu bilgisayarlarımız ise taşıma esnasında kırılabilir veya çarpabilir. Bu durumlarda ise bilgisayarın parçasının değiştirilmesi gerekmektedir. Bilgisayarınızın parçasını tamamen orijinal parça ile değiştiren Tozkoparan Toshiba Servisleri bilgisayarlarınız için en güvenilir tamir yeridir.

Tamirin yanı sıra bakımını da yaparak format atma veya güncelleme gibi programların da üstesinden rahatlıkla gelen Tozkoparan Toshiba Servis müşterilerinin memnuniyetini sağlamak için bütün fırsatları sunmaktadır. Ekran kartınızın bozulması, klavyenizin bozulması, ses cihazının ve şarj aletinizin bozulması, şarj giriş yerinin bozulması gibi birçok arızanın da tamirini yapmaktadır.

Müşteri danışma hattıyla da müşterilerinin bir telefon uzağında olan Tozkoparan Toshiba Servisi çalıştırmış olduğu profesyonel elemanlarıyla evinize kadar hizmet sunmaktadır.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Hemen Ara..
Toshiba WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..