Toshiba Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0555) 800 26 15

(0212) 220 44 30 | (0212) 220 44 35
destek@toshibaservisturkiye.com

Pzt - Cts 09.00 - 18.00
Hafta içi HergünZiverbey Toshiba ServisDünyada ilerleyen teknolojiden ülkemiz de payına düşeni alıyor. Küçük büyük hemen herkesin mutlaka akıllı telefonu veya bilgisayarı vardır. Türkiye’de en çok kullanılan teknoloji markalarından birisi ise Toshiba. Milletimizin Japon teknolojisine olan güvenini boşa çıkarmayan firma satış sonrası teknik servis hizmetleriyle de kullanıcılarının memnuniyetini sağlıyor. Türkiye’de markanın yetki verdiği en başarılı bayilerden biri ise Ziverbey Toshiba servis.

Üstün Hizmetin Yeni Adı

Toshiba ismini başarıyla taşıyan Ziverbey Toshiba servisi, uzman teknik ekibi ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla Toshiba kullanıcılarının yüzünü güldürüyor. İstanbul ve çevresinden binlerce müşteriye sahip olan servis aynı zamanda diğer markaların da laptop, notebook ve akıllı cep telefonu gibi ürünlerinin tamir ve bakım işlemlerini gerçekleştiriyor.

Siz de arıza ve kırılma gibi durumlarda yetkili servis ayrıcalıklarından yararlanmak ve uygun fiyata kaliteyi elde edebilmek için mutlaka Ziverbey Toshiba servislerini ziyaret edin.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Hemen Ara..
Toshiba WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..