Toshiba Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 255 11 20

(0212) 706 70 84 | (0212) 706 70 85
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünToshiba ServisleriGelişen teknoloji bilgisayarları hem küçültüp hem de taşınabilir halde üretmeyi sağlamıştır. Genellikle her evde, işyerlerinde ve eğitim kurumlarında bulunan teknoloji harikası laptop ve notebook bilgisayarlar son zamanlarda masaüstü bilgisayarlardan çok daha fazla kullanılmaya başladı. Notebook ve laptopların sıklıkla kullanılmasındaki neden her zaman bu cihazların taşınabilir olduğu için kabul görmesidir. Cihazların uzun süre arızasız olarak kullanılabilmesi için bilgisayar kullanıcılarının bazı kullanım şekillerine dikkat etmeleri gereklidir.

Toshiba Servisleri

Toshiba Servisleri olarak önerimiz laptop ve notebook bilgisayar kullananların cihazlarının üzerine kesinlikle sıvı teması olmamasına dikkat etmeleri gereklidir. Taşınabilir şekilde üretilen laptop ve notebook bilgisayarlar maalesef taşınabilir olduklarının dezavantajları olarak da bazı arıza çeşitlerini çıkartabilir. Laptopların yere düşme sonrasında çıkabilecek arızaları ekran kırıkları kasa kırıkları soket kırıkları batarya arızaları ve işlemci arızaları olabilir. çoğu yere düşerek laptop ve notebook bilgisayarlarda görülen arıza çeşitleri tamir işlemi yapılırken parçaların değişim yapılması ile iyileştirilebilmektedir. İyileştirilebilme imkanı bazı parçalar için tamir edilerek yapılabilen işlemler sonrasında oluşmamaktadır.

Toshiba Teknik Servisi

Toshiba  Servisleri olarak sürekli yapmış olduğumuz tamirlerin bir kısmının cihazların bakımsızlığından dolayı oluştuğunu söyleyebiliriz. Bakımı düzenli olarak yapılmayan cihazlar aralıklı süreçlerde arızalanabilir. Arızalı olan cihazlar mutlaka Toshiba  Servisleri tarafından tamir edilmelidir. Bilinçsiz bir şeklide yapılan her bir arıza giderme işlemi sonrasında arızaların daha çok büyüyerek yüksek maliyetli arızalara neden olduğu gözlemlenebilir. Notebook ve laptop bilgisayarların eğer iyi bir şekilde hatta kullanım ömürleri aşılarak kullanılması bekleniyor ise mutlaka bu cihazlar için altı ayda bir bakım yaptırmak şarttır.

Bakımı düzenli olarak yapılan tüm cihazlar kullanım ömürlerinin dışında bile kullanılabilmektedir. Notebook ve laptop bilgisayarlarınızın tamir ve bakımlarını gerçekleştiriyoruz. Tamir ve bakımlar sonrasında siz değerli müşterilerimiz için bakım ve tamir garanti süresi uygulamamız bulunmaktadır. Notebook ve laptop bilgisayarlarda çoğunlukla görülen anakart arızaları, işlemci arızaları, ram arızaları, batarya arızaları, adaptör arızaları, ekran kartı arızaları ve şarj yeri arızaları tarafımızca birebir yedek parçaları ile değişim yapılarak iyileştirilmektedir. Anakart arızaları genellikle bilgisayarların tamamen durmasına neden olduğundan anakart arızaları da değişim yapılarak iyileştirilen arıza tipleridir.

3 2 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Toshiba WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..
Hemen Ara..