Toshiba Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 255 11 20

(0212) 706 70 84 | (0212) 706 70 85
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünToshiba Servis Destek ; Masaüstü bilgisayarların neredeyse tümünün rafa kaldırıldığı günümüzde notebook ve laptop bilgisayarlar oldukça fazla rağbet görmektedir. Bu cihazların kullanımları kolay ve taşınabilir olduğu için bilgisayar kullanıcıları tarafından bu cihazlar rağbet görür. Dizüstü bilgisayarlar olarak da anılan notebook ve laptop bilgisayarlar genellikle kullanıcı hataları nedeni ile arıza yapmaktadır. Kullanıcı hataları nedeni ile arıza yapan cihazlarda anakart arızaları, işlemci arızaları, ram arızaları, florasan ışığı arızaları, ekran kırıkları ve kasa kırıkları görülebilir.

Toshiba Servis Destek

Bu arızaların bilgisayarlarda görülmemesi için kullanıcıların cihazları dikkatli kullanmaları şarttır. Fakat bazı hallerde cihazlar dikkatli kullanılsa bile sistem hatalarından dolayı bu arıza çeşitleri notebook ve laptop bilgisayarlarda görülebilmektedir. Toshiba Servis Destek firması olarak siz değerli müşterilerimiz için 7/24 notebook bakım, notebook onarım, laptop bakım ve laptop onarım hizmeti vermekteyiz. Notebook ve laptop tamir ve bakım hizmeti almak için bizlere telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Dijital ve elektronik cihazlar günümüzde sıklıkla kullanılan cihazlardır. Notebook ve laptopların arıza yapmasına bir neden de cihazların sıvı teması olması ile bazı parçalarının arızalanmasıdır.

Toshiba Teknik Servis

Sıvı teması görülen notebook ve laptop gibi cihazlarda mutlaka Toshiba Servis Destek almak gereklidir. Servis desteği alınmasındaki maksat cihazların sıvı temas eder etmez bazı zamanlarda arıza çıkartmamasıdır. Arıza çıkartmayan cihazların zamanla iç kısımlarına ulaşacak olan sıvı çok yüksek maliyetli tamirlere neden olabilir. Toshiba Servis Destek firması olarak en çok rastlamış olduğumuz bilgisayar arızalarından birisi olan anakart arızaları cihazların tamamen çalışmaz hale gelmesine neden olmaktadır. Notebook ve laptop bilgisayarlarda tamamen çalışmama arızası yapabilen bu cihazların anakart arızası olduğu anlaşıldığında öncelikli olarak ana karttaki arızalar tamir edilmeye çalışılır. Bazı anakart arızaları tamir edilemeyecek kadar büyük olabilir. Bu nedenden anakart değişimi yapılmaktadır.

Bilgisayar tamir ve bakım servisi olarak anakart değişim hizmeti vermekteyiz. Tüm hizmetlerimizden faydalanmak için bizlere telefon numaralarımızdan ve mail adreslerimizden ulaşabilirsiniz. Dizüstü bilgisayarların eğer uzun süre kullanılması talep ediliyor ise, cihazların mutlaka yıllık bakımlarının yapılması gereklidir. Notebook ve laptop bilgisayarlarını sürekli olarak kullanan kişilerin bu bakımları altı ayda bir yaptırmaları gerekir.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Toshiba WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..
Hemen Ara..