Toshiba Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0555) 800 26 15

(0212) 220 44 30 | (0212) 220 44 35
destek@toshibaservisturkiye.com

Pzt - Cts 09.00 - 18.00
Hafta içi HergünToshiba Tablet Tamir ; Toshiba markasının kalitesi ile üretilen tabletler oldukça hassas yapıda bulunan ürünlerdir. Bu yüzden Toshiba tabletler üzerinde yapılacak tamir işlemleri de hassasiyet gerektirmektedir. Ülkenin her yerinden kargo şirketleri aracılığı ile ya da bireysel olarak gönderebildiğiniz Toshiba tabletler teknik servis tarafından büyük bir özenle tamir edilmektedir. Toshiba tablet tamir için teknik servise getirilen tabletler üzerinde yapılacak ilk çalışma arıza tespit çalışmasıdır. Arıza tespiti yapılan tabletler için gerekli olan arıza çalışmaları ve bu çalışmaların kullanıcıya olan maliyeti servis tarafından kullanıcıya bildirilmektedir. Bu bilgilendirmenin ardından kullanıcıdan onay alınmaktadır ve bu onay sonrasında Toshiba tabletlerin tamir çalışmaları başlamaktadır.

Toshiba tabletler, taşınabilir ve hassas bir yapıda bulunduğundan alacağı bir darbe ya da ufak bir düşme gibi durumlarda hasar görmektedir. Toshiba tablet tamir işlemleri için teknik servise getirilen Toshiba tabletlerde yoğun olarak düşme ya da darbe alma kaynaklı problemler yer tutmaktadır. Bu durumlardan ötürü genelde tabletlerin parçaları kırılmaktadır. Kırılan parçalar ise genellikle Toshiba tabletlerin ekranı olmaktadır. Kırılan parça teknik servis tarafından orijinal yedek parça ile değişmektedir. Değişen yedek parçalar için de belli sürelerde garanti verilmektedir. Yine belli süre garanti Toshiba tabletler üzerinde yapılan servis çalışmaları için de verilmektedir. Kalite ile beraber anılan Toshiba markasının kaliteli tabletlerini tamir eden servisinde elbette belli bir standardın üstünde olması gerekmektedir. Çünkü son teknoloji ile üretilen Toshiba tabletleri tamir için belli bir teknolojik birikim ve tecrübe olmazsa olmazlar arasında yer almaktadır.

Teknik servis tarafından Toshiba tablet tamir işlemi için pek ok çalışma yapılmaktadır. Bu çalışmalar fiziksel ya da yazılım ile ilgili olarak iki farklı grupta toplanabilir. Tabletlerin kırılması, wi- fi ayarları, şarj cihazları ya da bataryaları bu tamiri gerektiren problemler arasında yer almaktadır. Tamir aşamasından sonra cihazların gerekli tüm kontrolleri yine teknik servis tarafından yapılmaktadır. Son kontrolleri yapılan ürünler kullanıcıya eski performansına kavuşmuş şekilde teslim edilmektedir. Ayrıca belli süreler içinde tabletler için tekrarlayan arızalar  ve yedek parçalar için garantiler verilmektedir.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...

2
Kimler Neler Demiş?

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
HarunOktay Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Oktay
Ziyaretçi
Oktay

Toshiba wt8-A tablet ekran değişimi fiyatı ne kadar öğrenebilir miyim

Harun
Ziyaretçi
Harun

TOSHIBA AT10-A tableti şarj soket yeri bozuk fiyatı ne kadar

Hemen Ara..
Toshiba WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..