Toshiba Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 255 11 20

(0212) 706 70 84 | (0212) 706 70 85
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünToshiba Notebook S.S.S ; Toshiba markası ürünleri ile ilgili teknik servislere pek çok soru gelmektedir. Bu sorular arasında Toshiba notebook teknik bilgiler, kullanıcı hataları, ürün kullanımı, servis çalışma saatleri ya da servis çalışma şekilleri ile ilgili pek çok soru sorulmaktadır. Toshiba notebook S.S.S arasında garantisi devam eden ürünlere teknik servis hizmeti verilip verilmediği ile ilgili sorular yer almaktadır. Garanti dışına çıkmış ya da garanti süresi dolmuş bilgisayarların tamiri teknik servisler tarafından verilmektedir. Ayrıca bilgisayarınızda bulunan yazılım ile ilgili problemlerin çözümleri de teknik servislerden yaptırılmaktadır. Zaten bu tarz problemlerde garantili Toshiba ürünler de belli ücret karşılığında tamir edilmektedir.

Toshiba Notebook S.S.S

Toshiba notebook S.S.S arasında yer alan sorulardan biri de teknik servisin hangi günler ve saatler arasında hizmet verdiği sorusudur. Genelde Pazar günleri haricinde her gün hizmet verilen bu servislerde gün içinde tamir işlemleri yapılmaktadır.  Kullanıcılar tarafından en çok merak edilen sorulardan biri de Toshiba notebook tamir sürecinin nasıl işlediği ve sonuçlandığı ile ilgili sorulardır.  Toshiba notebook tamir sürecinin ilk aşaması ülkenin her yerinden kargo şirketleri aracılığı ile teslim alınan ürünlerin servise teslim edilmesiyle başlamaktadır. Bu işlemin ardından Toshiba notebookta bulunan arızanın türü, niteliği ve tamir fiyatı tespit edilmektedir ve bu tespitler genelde ücretsiz olarak gerçekleşmektedir. Yapılan arıza tespitinin ardından Toshiba notebook tamiri için kullanıcı onayı alınmaktadır. Tamir işlemleri arıza niteliğine göre farklılık göstermektedir ve bu süreçte Toshiba notebook tamir süreleri de değişmektedir. Tamir işlemleri son bulduğunda ise Toshiba notebooklar için genel kontroller yapılmaktadır. Ve bu kontrollerden sonra Toshiba notebooklar kullanıcıya ilk günkü haliyle teslim edilmektedir.

Toshiba Destek Servisleri

Bilgisayar kullanıcıları tarafından Toshiba notebook servis için sorulan sorular arasında farklı şehirlerden ürün tamiri yapılma soruları da yer almaktadır. Toshiba notebook S.S.S arasında yer alan bu sorunun cevabı ise kargo şirketleri yardımıyla ülkenin her yerinden ürün teslim alınacak şekilde cevaplanmaktadır. Ayrıca Toshiba notebook tamiri için teknik servis dışında ürün satışı yapılıp yapılmadığı da yine kullanıcılar tarafından merak edilmektedir. Orijinal Toshiba notebooklar belli süre garantiler ile tamir dışında da satılmaktadır.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Toshiba WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..
Hemen Ara..