Toshiba Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 255 11 20

(0212) 706 70 84 | (0212) 706 70 85
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünToshiba Anakart Tamiri ; Toshiba markalı cihazlarda anakart tamiri önemli bir yer tutmaktadır. Cihazların temel yapılarından biri olan anakartlar pek çok unsuru üzerinde bulundurmaktadır. Bu bakımdan Toshiba anakart tamiri uzmen ve tecrübeli teknik destek ile yapılmalıdır,. Aksi halde bilgisayarınızda telafisi mümkün olmayan arızalar meydana gelmektedir.  Ya da bilgisayarınız tamamen kullanılmaz hale gelmektedir.  Cihaza yapılan yanlış müdahalelerde kullanıcı hem maddi hem süre açısından ciddi mağduriyetler yaşamaktadır.  Bu mağduriyetlere maruz kalmamak için Toshiba anakart arızalarında alınacak en iyi tedbir kaliteli bir teknik servis seçimidir.

Toshiba Anakart Tamiri

Toshiba markalı ürünleriniz tamir için ülkenin her yerinden kargo şirketleri aracılığı ile ücretsiz olarak teknik servise ulaşmaktadır.  Toshiba anakart tamiri için servise ulaşan bilgisayarlar ilk aşamada arıza tespit için işleme alınmaktadır.  Tim tamir işleminin en önemli noktası olan bu aşama ciddi bir tecrübe ve uzmanlık gerektirmektedir.  Çünkü bu bölüm tamir zincirinin ilk aşamasıdır.  Bu asma hatalı olarak başlarsa diğer aşamalarda da yanlış adımlar atılacaktır.  Arıza tespiti donanımlı teknik ekip sayesinde kısa sürede ve doğru olarak tespit edilmektedir.  Bunun ardından yapılan tespit ve Toshiba anakart arıza tamir fiyatı ile ilgili kullanıcı bilgilendirilmesi yapılmaktadır.  Kullanıcı fiyat ve işlemler konusunda onay verirse Toshiba anakart tamir işlemi başlamaktadır. Toshiba anakart tamir işlemleri süresi ise yapılan arıza tespit çalışmasından sonra kullanıcıya bildirilmektedir. Bu çalışmalar kullanıcı mağduriyetini önlemek adına oldukça kısa sürelerde tamamlanmaktadır. Fakat bazı durumlarda yedek parça temini ve. Toshiba anakart tamiri çalışması özelliği bakımından tamir süresi uzamaktadır.

Toshiba Teknik Servisleri

Yapılan tamir işleminin ardından Toshiba anakart ve tüm bilgisayarda gerekli kontroller yapılmaktadır.  Bu kontrollerde Toshiba anakart tamiri için yapılan işlemlerin ürünü eski performansına kavuşturup kavuşturmadığı kontrol edilmektedir.  Eski performansına kavuşan ürünler bireysel olarak ya da kargo şirketi yardımıyla kullanıcıya teslim edilmektedir.  Yapılan işlemlerde gerekli görüldüğü hallerde parça değişimi de yapılmaktadır. Toshiba anakart tamiri çalışmaları için servis ve yedek parça garantisi de verilmektedir.  Bu garantiler yapılan tamir işleminin içeriğine göre ya da yedek parça özelliklerine göre değişmektedir.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

1 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
batuhan tapan

merhaba benim bir leptobum var Toshiba c855 bunun anakartında çok büyük kırk ve hasar var o yüzden ben anakartını değişmek istiyorum anakartı var mı varsa ne kadar

1
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Toshiba WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..
Hemen Ara..