Toshiba Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 255 11 20

(0212) 706 70 84 | (0212) 706 70 85
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünToshiba Masaüstü Pc Tamir ; Toshiba masaüstü bilgisayarlarda; işletim sistemi kurulumu ve güncellenmesi, anakart tamiri ya da değişimi, ekran kartı değişimi, sabit disk ve ram değişimi, kasa değişimi ya da tamiri, wi- fi ve Ethernet değişimi ya da tamiri, chipset değişimi ya da tamiri ve virüs taraması ile belge kurtarma gibi tamir işlemleri yapılmaktadır. Toshiba masaüstü pc tamir işlemleri; network kurulumu, network tanımlama ve kaynakların paylaşımı, yazılım ya da donanım ürünleri entegrasyonu, bios yazılımı update ya da onarımı, hali hazırda bulunan bilgi işlem teknolojilerinin bakımı ve bu işlemler ile ilgili destek ve yönetim hizmetleri gibi daha pek çok hizmeti içermektedir.

Toshiba Masaüstü Pc Tamir

Masaüstü bilgisayarlar için yapılan tüm çalışmalar belirli bir kalite standardında bulunmaktadır. Parça değişimleri ya da tamirleri ise uzman ekipler ile yapılmaktadır. Toshiba masaüstü pc tamir işlemi gerektiren kırılma, sıvı teması ya da yazılım ile ilgili tüm problemler yeterli bir uzmanlık gerektirmektedir. Taşınması kolay olmayan bu cihazlar için yerinde hizmetler de verilmektedir. Ev ya da iş yerlerinde bulunan masaüstü bilgisayarlar için verilen tüm işlemler belli garantileri de bulundurmaktadır.Masaüstü bilgisayarın ekran, monitör, klavye, harddisk, işlemci, anakart gibi pek tüm bölümü tamir çalışması için geçerlidir. Bilgisayarın açılmaması ya da geç açılması ekran görüntüsünün olmaması ya da ekranda çizgiler oluşması veya bilgisayarın yavaş çalışması gibi her türlü problemde tamir için teknik destek alınması şarttır.

Toshiba Onarım Merkezi

Toshiba masaüstü bilgisayarlar tamiri için bazı durumlarda parçalarına ayrılmaktadır. Bu parçalar uzman teknik ekip sayesinde orijinal görünümüne tamir işlemi bittikten sonra geri getirilmektedir. Toshiba masaüstü pc tamir için yapılan işlemlerin hepsi servis çalışması sonrasında gerekli formlar ile belgelenmektedir. Bilgisayarda oluşan arıza tekrarlarının kontrolleri bu belgeler sayesinde daha kısa sürede bulunmaktadır. Bu bakımdan profesyonel hizmet veren ve uzman şekilde masaüstü pc tamir eden teknik servis arıza çalışmalarının her aşamasını şeffaf şekilde yürütmektedir. Ve tüm aşamalarda ve fiyatlandırmalarda müşteri onayı da olmaktadır. Toshiba masaüstü pc tamiri için yapılan işlemlere belli sürelerde garantiler de verilmektedir.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Toshiba WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..
Hemen Ara..