Toshiba Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 255 11 20

(0212) 706 70 84 | (0212) 706 70 85
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünToshiba LCD Ekran Tamir ; Toshiba bilgisayarlarda en fazla karşılaşılan problemler arasında ekran kırılması yer almaktadır. Bu kırılmanın taşınabilen bilgisayarlarda daha fazla görüldüğü kesin bir durumdur.  Fakat sabit bilgisayarlarda da farklı ekran problemleri bulunmaktadır. Toshiba LCD ekran tamir için bilgisayarların ilk aşamada arıza tespiti için servise alınmaları gerekmektedir. Bu aşamada düşme, darbe alma, sıvı teması gibi pek çok sebepten kaynaklı problemler yer almaktadır. Ekran kararması ya da görüntü netliği gibi problemlerde de ekran arıza tespiti yapılmaktadır. Yapılan tespit ardından tamir işlemleri başlamaktadır. Tabi bu işlemler için öncelikle kullanıcı onayı da alınmaktadır. Kullanıcıdan alınan onay sadece tamir işlemi için değil aynı zamanda bu işlem için otaya çıkacak maliyet için geçerlidir.

Toshiba LCD Ekran Tamir

Kullanıcı tarafından maliyet ve hasar tespit onayı alınmasının ardından Toshiba LCD ekran tamir işlemi başlamaktadır. Burada dikkat edilecek husus tamir işlemini yapacak teknik ekibin tecrübeli ve bilgili olmasıdır. Çünkü LCD ekran değişimi teknik konulardan uzmanlı isteyen bir alandır. Toshiba LCD ekran değişimi için gerekli çalışmaların yapılmasının ardından son kontroller yapılarak ekran tamiri tamamlanmaktadır. Fakat bazı durumlarda ekran değişimi yapılması da gerekmektedir. Çünkü ekranda onarılamayacak şekilde arızalar da meydana gelmektedir. Yapılan tamir işlemleri esnasında gerekli görüldüğü hallerde orijinal yedek parçalar da kullanılmaktadır. Bu parçaların değişimi ve montajı uzman bir teknik ekip tarafından yapılmaktadır. Ayrıca tüm bu yapılan teknik çalışmalara ve yedek parçalara belli sürelerde garantiler de verilmektedir.

Toshiba Teknik Servisleri

Toshiba LCD ekran tamir işlemi için yapılan çalışmaların tamamlanmasının ardından ister kargo aracılığı ile ister bireysel olarak cihazı servisten almanız mümkündür. Yapılan çalışmalar sonrasında gerekli kontroller yapılmadan teslim işlemleri gerçekleşmemektedir. Yapılan servis çalışmasına ve yedek parça değişimine verilen garantiler ise işlemlerin niteliklerine göre değişmektedir. Tamir işlemi sırasında yineleyebilecek problemler konusunda kullanıcı bilgilendirilmektedir. Bu bakımdan bu tarz arızalara verilen garanti süreleri değişiklik göstermektedir. Toshiba LCD ekran tamiri için yapılan çalışmaların hepsi ayrıca belgeler halinde kullanıcıya sunulmaktadır. Bu belgeler sayesinde yapılan işlemler e içerikleri ile ilgili kullanıcı tüm bilgilere hakim olmaktadır.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Toshiba WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..
Hemen Ara..