Toshiba Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 255 11 20

(0212) 706 70 84 | (0212) 706 70 85
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünToshiba Satellite   Laptop Tamir ; Üstün teknoloji ile üretilen Toshiba satellite bilgisayarlar bazen farklı nedenlerden ötürü arızalanmaktadır. Bu arızaların giderilmesi için kaliteli ve güvenilir bir teknik servisten teknik yardım almak şarttır. Toshiba Satallite laptop tamir için başvurulacak servisin teknolojiyi sürekli rakip etmesi önemlidir.  Çünkü satallite serisi Toshiba markasının üstün teknolojisinin tüm özelliklerini bünyesinde barındırmaktadır.  Bu bakımdan ürünün tamir işlemini yapacak servisin tecrübesinin yanında teknoloji takibi de oldukça önemlidir. Bilgisayarınızın ilk günkü performansını yakalamak için yapılan tamir işleminin doğru şekilde gerçekleşmesi de önemlidir.  Çünkü bilgisayar gibi hassas bir elektronik cihaz için yapılacak müdahaleler yanlış olursa tüm ürün belki de asla ilk günkü performansına dönemeyebilir.

Toshiba Satellite Laptop Tamir

Ülkenin tüm şehirlerinden il ta da ilçe fark etmeksizin arızalı Toshiba Satellite bilgisayarlar kargo aracılığı ile teknik servise ulaşmaktadır.  Toshiba Satellite laptop tamir için kullanıcı isterse bireysel teslim de yapabilir. Bu teslim alma işleminden sonra Toshiba Satellite bilgisayarlarda arıza tespit işlemi başlamaktadır. Kasa ve menteşe.. hard disk, klavye,  ekran, batarya, şarj şirketi gibi pek çok alandan oluşan tamir tespiti en kısa sürede yapılmaktadır.

Bu aşamadan sonra Toshiba Satellite  bilgisayarlar için uygun görülen tamir işlemi ve ortaya çıkan maliyet ile ilgili kullanıcıya bilgi verilmektedir.  Verilen bilgi ardından kullanıcı onayı alınarak tamir işlemlerine başlamaktadır. Tamir işlemlerinde fiziksel ya da yazılımla ilgili her türlü problem profesyonel şekilde hallolmaktadır. Sonrasında ise   gerekli kontroller sağlanmaktadır.

Toshiba Notebook Servis

Toshiba satellite laptop tamir işlemi esnasında gerekli görülürse teknik ekip parça degisimi de yapmaktadır.  Tabi değiştirilen tüm parçalar orijinal Toshiba yedek parçalardan oluşmaktadır. Bu değişim sonrasında da yine uzmanlar tarafından ürünün son kontrolleri sağlanmaktadır.  Bu kontroller ardından ürün kullanıcıya kargo aracılığı ile teslim edilmektedir.  Eğer ürünü kullanıcı bireysel olarak teslim almak isterse teslim direkt olarak müşteriye yapılmaktadır.

Tamir esnasında değiştirilen yedek parçalara belli bir süreyle garanti verilmektedir.  Bu süre içinde oluşan sıkıntıda ücretsiz yardım sağlanmaktadır.  Bu garanti aynı zamanda servis çalışması için de geçerlidir. Garanti süreleri arızaya göre değişmektedir.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

4 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
güngör yaramanoğlu

TOSHİBA SATELLİTE MENTEŞESİ BOZULDU YANİ KIRILDI KADIKÖYDE NEREYE TAMİR ETTİREBİLİRİM

AHMET TAHİR ÖZBAYAT

Merhabalar;
Benim Toshiba satelite P50-b-11u laptopum var. Garanti süresi doldu. Harici ekran kartını (Amd Radeon R9 M265x) win10 update yapınca bilgisayar tamamen donuyor. ekran kartının eski sürücülerini yüklesem de donuyor. Şu anda dahili ekran kartında çalıştırıyorum.
Sorum şu;
1-Bu üzerindeki harici ekran kartını değiştirebiliyor musunuz? Değiştirebilirseniz Ücreti ne kadar?
2-Değiştirebilirseniz bu modele uygun daha üst seviye bir ekran kartı takılabilir mi?

Saygılarımla;

İbrahim

Merhaba aynı sorun bende de var. Degistirebildiniz mi ekran kartını acaba

burcu şimdim

toshiba satelitte click mini l9v-b iç ekran kırılmış değişimi nekadar mal olur

4
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Toshiba WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..
Hemen Ara..