Toshiba Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 255 11 20

(0212) 706 70 84 | (0212) 706 70 85
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünToshiba Satellite  Laptop Servis ; Toshiba satellite bilgisayarlar bazen farklı nedenlerden ötürü arızalanmaktadır. Üstün özellikler barındıran bu cihazda bulunan u arızaların giderilmesi için kaliteli ve güvenilir bir teknik servisten teknik yardım almak şarttır. Toshiba Satallite laptop servis tarafından yapılacak çalışmalarda görev alacak teknik ekibin  teknolojiyi sürekli rakip etmesi önemlidir.  Çünkü özel olarak üretilen satallite serisi Toshiba markasının üstün teknolojisinin tüm özelliklerini bünyesinde barındırmaktadır.  Bu bakımdan Toshiba Satellite tamir işlemini yapacak servisin tecrübesinin yanında teknoloji takibi de oldukça önemlidir. Aynı zamanda cihazınızın ilk günkü performansını yakalamak için yapılan tamir işleminin doğru şekilde gerçekleşmesi de önemlidir.

Toshiba Satellite Laptop Servis

Ülkenin tüm şehirlerinden arızalı Toshiba Satellite bilgisayarlar kargo aracılığı ile teknik servise ulaşmaktadır.  Toshiba Satellite laptop servise kullanıcı isterse bireysel ürün teslimi de yapabilir. Teslim alma işleminden sonra Toshiba Satellite ürünlerde arıza tespit işlemi başlamaktadır. Kasa ve menteşe, harddisk, klavye,  ekran, batarya, şarj soketi gibi pek çok alandan oluşan tamir tespiti en kısa sürede Toshiba teknik servis tarafından yapılmaktadır.  Bu aşamadan sonra Toshiba Satellite ürünler için uygun görülen tamir işlemi ve ortaya çıkan maliyet ile ilgili kullanıcıya bilgi verilmektedir.  Verilen bilgi ardından kullanıcı onayı alınarak tamir işlemlerine başlamaktadır ve bu işlemlerde fiziksel ya da yazılımla ilgili her türlü problem uygun şekilde çözüme kavuşmaktadır

Yedek Parça Servisi

Toshiba satellite laptop servis çalışmaları esnasında gerekli görülürse teknik ekip yedek parça da takmaktadır.  Değiştirilen tüm parçalar orijinal Toshiba yedek parçalardan oluşmasına dikkat edilmektedir. Değişim sonrasında da yine uzmanlar tarafından Toshiba Satellite ürünün son kontrolleri sağlanmaktadır.  Bu kontroller ardından Toshiba satellite ürünler kullanıcıya kargo aracılığı ile teslim edilmektedir.  Tamir esnasında değiştirilen yedek parçalara belli bir süreyle garanti verilmektedir ve bu süre içinde oluşan sıkıntıda ücretsiz yardım sağlanmaktadır.

Garanti aynı zamanda servis çalışması için de geçerlidir. Garanti süreleri Toshiba satellite cihazlarda bulunan arızaya göre değişmektedir.  bu cihazların son kontrollerinden sonra aynı problemin tekrarlanması halinde Toshiba satellite ürünlere teknik servis tarafından ücretsiz bakım ya da onarım yapılmaktadır.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

2 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
kayhan ayhan

Merhaba sizden Toshiba Satellite L670 alt kasa ve thochpad sıfır veya 2.el (tamir görmemiş sağlam) elinizde var mı ?
iyi çalışmalar

Sevcan

Merhaba A300 17N bilgisayarimin bios şifresini nasıl öğrenebilirim

2
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Toshiba WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..
Hemen Ara..