Toshiba Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 255 11 20

(0212) 706 70 84 | (0212) 706 70 85
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünToshiba Orjinal Yedek Parça SatışToshiba markasının kuruluşunun uzun tarihinden ve kullanıcılarının inancından gelen güven hissiyatını siz müşterilerimize en iyi şekilde sunabilmek için çalışmaktayız. Bundan ötürü de toshiba orjinal yedek parça satış olanaklarımız ülke de en iyi seviyeye sahiptir. Yedek parça denince akla pek çok şey gelebildiği gibi aynı zaman da teknolojik cihazlarınız için de oldukça önemli bir sorunsaldır. Öyle ki kullandığınız her türlü toshiba markalı üründe de görebileceğiniz gibi yekpare tek bir parçadan değil de birbirini tamamlayan pek çok parçadan oluştuğunu görebileceksiniz. Hal böyle olunca da bu parçalardan herhangi bir tanesinde ortaya çıkabilecek herhangi bir sorunda bütün bir parçayı vasıfsız kılıp atmak yerine sadece arıza yapan kısmı değiştirmek ve onarmak çok daha elverişlidir.

Toshiba Orjinal Yedek Parça Satış

                Toshiba Orjinal Yedek Parça satış aynı zaman da zaman para ve hız kazandırmaktadır. Örneğin notebookunuzun klavye aksamı ve ya telefonunuzun kulaklığı fark etmeksizin herhangi birinde çıkabilecek arıza aynı zamanda aynı şekilde firmamızın güvencesi altında olan yedek parça satışı ile telafi edilebilmektedir. Teknolojik aletlerin ömürleri aynı zaman da garanti sürelerinden çok sonralara kadar uzanabildiği gibi bazı kullanıcı hatalarından dolayı çok daha erkende arızalanabilmektedir. Ancak bunların hiçbiri firmamız için bir sorun teşkil etmemektedir. Ana üreticiyle sürekli şekilde irtibat halinde olan firma sayesinde ihtiyacınız olan her türlü yedek parayı en kısa en çabuk şekilde yeniden kullanıma hazır hale getirilen cihazınızda bulabileceksiniz.

Toshiba Teknik Servis

Tüm bunların yanı sıra bir parçanın diğer parçaları etkilemesi yeni nesil güvenlik önlemlerinde pek mümkün değildir. Bu yüzden de sadece arıza çıkartan kısmın düzeltilmesi ve yeniden bakımının yapılması sayesinde ilk gün ki gibi bir orijinalliğe yeniden sahip olabileceksiniz. Toshiba orjinal yedek parça satış sayesinde ülkenin neresinde olursanız olun bir telefon kadar size yakın olan servislerimizden dilediğiniz parçayı isteyebileceğiniz gibi aynı şekilde bakım ve onarım için bize yolladığınız cihazınızı da en kısa sürede teslim alarak günlük rutininize en kısa zaman da geri dönebileceksiniz. İçinde yaşadığımız anlık tepkili hız çağında ise tüm hizmetlerin sunulmasında ki zaman tasarrufu sizin için bir artı olacaktır.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

6 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Mehmet YILMAZ

sayın yetkili,

satellite L850 – 1EZ laptopuma Orijinal Batarya almak istiyorum. Fiyat ve teslim süresi hakkında bilgi verebilir misiniz?

İyi çalışmalar

Tijen Karaömerlioglu

Toshiba Satellite M50-A-110 Batarya Pil Laptop Bataryası fiyatı ve özellikleri bildirebilirmisiniz

Cavithan

Sayın Yetkili

Dizüstü Bilgisayar QOSMIQ TOSHIBA X70-A-13P Ana kartı yanmıştır. Acil yeni Ana kart gerekir. Fiyatı ve teslim süresi ile ilgili bilgi verebilir misiniz?

İbrahim

Satellite L850-15j batarya fiyat ve teslim süresi hakkında bilgi istiyorum.

Tevfik

Merhaba..
Satellite A210-128 ekran kartı lazım nereden bulabilirim

Emrah

İyi günler. Toshiba PA5024U-1BRS DC 10.8V 48wH / 4200 mAH Orjinal laptop bataryası var mı elinizde? Fiyat alabilir miyim?

6
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Toshiba WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..
Hemen Ara..