Toshiba Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 255 11 20

(0212) 706 70 84 | (0212) 706 70 85
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünToshiba Servis Merkezi ; Bilgisayar denilince akla ilk gelen markalardan biridir Toshiba, yılların verdiği tecrübe ve deneyim ile birlikte sürekli yenilen yüzü ile bilgisayar kullanıcılarının karşısına çıkar. Teknoloji alanında özellikle hızlı gelişen bir sektördür, telefon, tablet, bilgisayar gibi her geçen gün yenilen ürün ve yedek parçalar ile ayak uydurmak oldukça önemlidir. Bu tür elektronik ürünlerde arıza yapma olasılığı daha yüksektir, durum böyle olunca da ürünlerin bakım ve onarımları için ek bir sektör oluşur teknik servis. Toshiba servis konusunda önde gelen markalardan biridir, ülke genelinde epey geniş bir servis ağına sahiptir. Yedek parça teminleri konusunda da üretim alanı oldukça geniştir.

Toshiba Servis Merkezi

Toshiba Servis Merkezi bilgisayar sever ve kullanıcıların ihtiyaç ve istekleri için yedi gün yirmi dört saat hizmetlerine devam etmektedir. Bilgisayarların hayatımıza girmesi ile önemli hale gelmesi bir oldu denilse yeridir, özellikle iş hayatına büyük kolay ve süreklilik getiren bu teknoloji harikalarına insan oğlu bel bağlamıştır. Sunumların hazırlanması, grafiklerin çizilmesi, dosyaların arşivlenmesi, bütün kayıt ve muhasebelerin tutulması gibi konular ile gerek özel kuruluşlarda gerekse de kamu kuruluşların da kullanılan yegane ürünler halini aldılar. Bilgisayar çeşitleri artıkça da kullanım alanları da genişledi seyahat halindeyken bile toplantılara eşlik edebilen iş adamlarından tutunda sayıları tabletlerinden öğren çocuklara kadar her kişide mutlaka birer adet bulunuyor.

Toshiba Onarım Servisi

Sayı olarak fazla olmaları ve çok sık kullanılmaları açısından arıza ve şikayet oranları da misal yüzde onluk kısımdan yüzde altmışlara yetmişlere çıkar. Toshiba Servis Merkezi sadece arıza durumunda değil rutin kontrollerde, herhangi bir program çalışma konusunda ve benzeri konularda isteklerinizi karşılar. Elektronik cihazların tümünde arıza gerçekleşmeden yapılan bakımlar muhtemel şikayetlerin önüne geçer. Teknik servisi ihtiyaçlarınızda nasıl ki cihazları seçerken titizlik gösteriyorsanız tamiri içinde özellikle orijinal servisleri tercih ediniz, çünkü ürünleri tasarımcılarından bile iyi tanıyanlardır teknik elemanlardır. Arızaya anında müdahale edebilir, değişmesi gereken parçaları da en kısa sürede temin edip mağduriyetinizi giderir. Montaj konusunda genel anlamda sıkıntı yaşanmasa da bazen istisnai durumlar olabiliyor bu tür durumlarda ise arayacağınız tek kurum yetkili servis olmalıdır.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oy Yok)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Toshiba WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..
Hemen Ara..