Toshiba Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0555) 800 26 15

(0212) 220 44 30 | (0212) 220 44 35
destek@toshibaservisturkiye.com

Pzt - Cts 09.00 - 18.00
Hafta içi HergünBasınköy Toshiba ServisBilgisayarlarınızın bozulmasından artık korkmayın. Çünkü Toshiba firması kaliteli bilgisayar ürettiği gibi kaliteli tamirlerini de yapan teknik servisleriyle artık dünyanın dört bir yanında müşterilerinin hizmeti altındadır. Bilgisayarlarınızın başına gelebilecek ekran kartının yanması, klavyenin bozulması, ses cihazının bozulması, donanım ve yazılım aksaklıkları, hard diskin bozulması gibi birçok sıkıntıyı kolaylıkla çözümleyen Basınköy Toshiba Servis de bu teknik servislerin arasındadır.

Piyasadaki giderek satışı azalan notebooklarınızın da tamirini ve bakım onarımını üstlenen Basınköy Toshiba Servisleri müşteri danışma hattıyla da sizlere her türlü hizmeti sunmaktadır. Bu şekilde müşterilerinin memnuniyetini sağlayarak piyasadaki yerini hiçbir zaman bozmayan Toshiba firmaları üretim ve gelişime hızlı bir şekilde devam etmektedir.

Bilgisayarlarınızı gün içerisinde çok sık kullandığınız için bozulması demek birçok işinizin aksamasını da beraberinde getirmektedir. Basınköy Toshiba Servisi bozulan bilgisayarlarınızı çok kısa bir süre içerisinde tamir ederek müşterilerini hiçbir zaman mağdur bırakmamaktadır.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Hemen Ara..
Toshiba WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..