Toshiba Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 255 11 20

(0212) 706 70 84 | (0212) 706 70 85
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünProjeksiyon Servis vazgeçilmeziniz haline gelen daima film, futbol maçı, konser ve klipler izlediğiniz evinizin eğlence kutusu projeksiyon cihazı arızalarınızı profesyonel projeksiyon servisi ekibiyle orijinal yedek parçalar ile en hızlı şekilde onarmaktadır. Gündelik yaşantıda sağladığı verim ile günden güne yaygınlaşarak geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşan projeksiyon cihazı, bu denli yoğun ilgi görmesindeki neden tabi ki kişilere sağladığı konfor ve kolaylıktan kaynaklıdır. Şöyle ki, hemen herkesin bildiği gibi projeksiyon istenen görüntünün daha büyük bir ekranda sunulmasını sağlayan bir sistemi içerir.

Projeksiyon Servis

Yani güçlü bir ışık merceğe yansır ve oradan da perdeye iletilerek görüntü alınır. Bu sistemin sağlıklı şekilde kullanılması için cihazın rutin bakımlarının aksatılmaması önemlidir. Çünkü projektör üzerinde her ne kadar filtre sistemi olsa da cihaza mikroskobik toz girişini engellemenin bir yolu yoktur. Buda bakım yapılmadığında cihazın optik motor yüzeyinin tamamında toz birikmesi ve görüntü kalitesinin düşmesine yol açan bir olumsuzluğu teşkil etmektedir. Cihazda bu sıkıntıyla karşılaşmamak için Projeksiyon Servisleri tarafından hizmet almak ve cihazı olası her probleme karşı korumak gereklidir.

Arızalarının birçoğu projektörlere bakım yapılmamasından kaynaklıdır. Hatta en sık rastlanan lamba arızalarında bile lambanın ömrünü doğru kullanım ve bakım uygulaması ile uzatmak mümkündür. Tabi bu işlem işin ehli olmayan kişiler tarafından ele alındığında yarardan çok zarar verici olabileceğini de belirtmek gerekir. Çünkü elektronik cihazlara müdahale etmek için yeterli bilgi ve donanıma sahip olmak son derece önemlidir. Mesela bir projektör üzerinde 13 PCB konnektör vardır ve bu konnetörlere vücuttaki statik enerjiyi boşaltmadan dokunulduğunda anında bozulma ihtimali bulunmaktadır. Dolayısıyla teknik bakımdan detayına varana dek bilgi sahibi olmayan kişiler, cihazdaki küçük bir arızayı bir probleme dönüştürebileceklerinden ötürü her daim yetkili Projeksiyon Servisi tarafından destek alınmalıdır.

Projeksiyon Tamir Servisi

Bu noktada firmamızın uzun yıllardır Toshiba markasının ürünlerine teknik servis hizmeti sağladığını belirterek, kaliteli ve garantili bir nokta ile çalışmak istediğinizde ilk adresiniz olmamız gerektiğinin altını çizmek isteriz. Bizler Projeksiyon Servisi olarak bünyemizde eğitimli teknisyenlerle çalışmakta ve son teknolojik arıza bulucular eşliğinde arızalara hızlı şekilde çözüm getirmekteyiz. Dolayısıyla cihazınızı bizlere emanet ettiğinizde haftalarca beklemek yerine en kısa sürede sorunlarından arınmış olarak geri alabilirsiniz. Üstün kalitede bir hizmet için sizlere web sitemize davet eder, müşteri yorumlarımızı inceleyerek profesyonelliğimizi görmenizin ardından iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oy Yok)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Toshiba WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..
Hemen Ara..