Toshiba Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 255 11 20

(0212) 706 70 84 | (0212) 706 70 85
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi Hergün Projeksiyon Servisi ; Bugün hayatı kolaya indirgeyen pek çok cihaz üretilmiştir ve bunlardan biri olan Projeksiyon, iş alanlarına getirdiği hızlı işleyişin yanı sıra özel alanlara da konforu taşıdığı görülmektedir. Her kullanım alanında kullanıcısına oldukça fayda sağlayan bu ürün, gerek kullanım alanları gerekse kullanıcı hatalarından ötürü çeşitli arızalar gösterebilir. Bunlar lamba, ışık yanıp sönmesi, cihazın hiç açılmaması, fan arızası, kumadan arızası gibi değişken problemlerden oluşabilir.

Projeksiyon Servisi

Eğer ki, bu arıza durumlarında cihaza kendiniz veya amatör bir kuruluş müdahale ederse, sonucunun yüz güldürücü olmayacağını bilmenizi isteriz. Çünkü cihaza tam anlamıyla hakim olmayan bir kimse arıza kaynağını bulabilmek için deneme-yanılma yöntemine başvuracaktır ve buda cihazın daha fazla arızalanmasına yol açacaktır. Dolayısıyla en doğru sonuç Projeksiyon Servis hizmetine başvurmak olacaktır.

Tabi ki, başvuracağınız servisin de yetkili Projeksiyon Servisi olmasına dikkat etmeniz gereklidir. Ancak bu sayede üst düzey kalitede bir hizmet alabilir ve cihazınızı kısa sürede geri alarak sorunsuz kullanıma devam edebilirsiniz. Bu noktada firmamızın uzun yıllardır Viewsonic markasının yetkili servisi olarak işleyişini sürdürdüğü ve Türkiye geneline hizmet verdiğini belirtmek isteriz. Dolayısıyla her nerede olursanız olun fark etmeksizin cihazınızı bizlere kargo aracılığı ile gönderebilir ve bünyemizdeki profesyonel teknisyenlerimiz tarafınca incelenmesini sağlayabilirsiniz. Sahip olduğumuz son sistem arıza bulucu ekipmanlar sayesinde arıza anında tespit edilmekte ve sizlere bilgi verildikten sonra da onayınız alınır ise projeksiyon cihazının hızlı şekilde arızası giderilmektedir.

Toshiba Onarım Servisi

Bu şekilde sistemli olarak işleyen hizmetimizden yararlanmak isterseniz, haftanın 7 günü hizmet veren Projeksiyon Tamiri firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Cihazınız elimize ulaştığı an itibariyle uzman ekibimiz gereken incelemeleri yapacağından ötürü diğer servislerde olduğu gibi haftalarca beklemeniz gibi bir durum söz konusu bile değildir. Olabilen en kısa sürede cihazınızın incelenmesi yapılır ve belirttiğimiz gibi sizin de bilginiz dahilinde onarım ile bakım işlemlerinden geçirilen projeksiyon cihazı, yeni alınmış gibi verimli çalışmak üzere sizlere geri iade edilir. Ayrıca cihazınıza ne sıklıkta bakım yaptırmanız gerektiği konusunda da tarafınıza bilgi aktarılır ve uzun vadede sorunsuz kullanım yapmanız sağlanır.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oy Yok)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Toshiba WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..
Hemen Ara..