Toshiba Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 255 11 20

(0212) 706 70 84 | (0212) 706 70 85
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünToshiba Aynı Gün Yerinden Cihaz Alımı, toshiba servis merkezi müşteri hizmetlerinde açtıracağınız arıza kaydı ile anlaşmalı olduğu kargo ile verdiği hizmettir. Bu uygulama ile arıza tespiti işleminden sonra sorunlu cihazlarınız aynı gün içerisinde yerinden alınır, bu şekilde sorun ve arızalara daha hızlı çözüme ulaştırmak hedeflenir ancak tamirat yapılabilmesi için tek şart kullanıcı tarafından müdahaleye izin verilmesidir.

Üretilen ürünlerin kaliteleri tartışılmaz ama profesyonel bir işletmeci her durumu göz önünde bulundurarak satış sonrası arıza, bakım, onarım ve tamirat işlerinin sağlanması, yedek parça temini gibi pek çok alanla da ilgilenmesi gerekir. Tabi bu koşulları gerçekleştirebilmek adına ve müşterilerini de memnun kılmak adına pek çok sergilediği tavırlardan bazıları da ücretsiz kargodur.

Toshiba Aynı Gün Yerinden Cihaz Alımı

Ayrıca toshiba aynı gün yerinden cihaz alımı niteliği küçük yada büyük arızalarda fark gözetmeksizin çözüm odaklı geliştirilmiş bir yöntemdir. Hele ki iş yoğunluğu sebebi ile dışarı adımını atamayan çalışanlar, evde çocuklarını yalnız bırakıp çıkamayan anneler ve diğer sıkıntılı durumlar da imdada yetişen bu uygulama tam da Toshiba’ya yaraşır bir çalışma olmuştur. Karşısında ki müşterilerini bu denli düşünen bir firmanın Türk menşeili olmasını tercih etsekte çalışkanlığı ile ün salan Japonlar hizmet ve teknoloji sektöründe ki farklarını da ortaya koymuşlardır.

Toshiba Teknik Onarım ve Bakım

Toshiba aynı gün yerinden cihaz alımı müşteriler ile birlikte yetkili teknik servislerin de işlerini kolaylaştırır, ellerinde bulunan işin teslimi ile yeni iş alımının düzenli bir şekilde işlemesini ve kontrollü çalışma sistemini sağlar. İşveren için hızlı çalışan bir sistem vazgeçilmezdir, arızalı ürün ile zaten mağdur olan müşteriler ise sorunun mümkün olan en kısa sürede çözülmesini ister.

Karşılıklı çıkarları sonucunda bu uygulamadan her iki tarafından memnun olması bir taşla iki kuş deyimini getiriyor akıllara. Hız ve teknoloji çağında da anca bu şekilde hızlı çalışmalar ile ayak uydurabilmemiz mümkündür, bu şekilde firmaların yaptığı küçük jestler bile tercih edilme sebebi olabiliyor. Ürünü alırken sadece kalitesine değil arkasında duran teknik servis bölümüne de dikkat edilmesi gerekir.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Toshiba WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..
Hemen Ara..