Toshiba Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 255 11 20

(0212) 706 70 84 | (0212) 706 70 85
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünToshiba Batarya – Pil Tamiri ; Bilgisayarların bataryaları ya da pilleri genelde en fazla sıkıntı çıkaran bölümler arasında yer almaktadır. Bunun en büyük sebebi ise kullanıcı hatasıdır. Toshiba batarya – pil tamiri bilgisayar ömrünün uzun olması açısından oldukça önemli bir konudur. Eğer tamir edilemeyecek şekilde hasar alan bir batarya bulunuyorsa mutlaka bilgisayar için yeni bir batarya alınması gerekmektedir. Bilgisayarınız açılıp kapanıyorsa, hiç açılmıyorsa, aniden şarjı bitiyorsa ya da buna benzer problemlere bilgisayarınızda rastlıyorsanız mutlaka teknik servis desteği almanız gerekmektedir. Çünkü bu problemler ile kullanılmaya devam eden bilgisayarlarda ilerleyen zamanlarda çok daha ciddi sıkıntılar meydana gelmektedir. Bu bakımdan bilgisayar batarya ya da pil sıkıntıları üzerinde durulması gereken problemler arasında er almaktadır.

Toshiba Batarya – Pil Tamiri

Bilgisayarınızda batarya probleminize sebep olan bazı etmenler bulunmaktadır. Bu etmenlerden biri; bilgisayarınızın şarj olmaması olabilir. Bu durumda şarj kablosu, adaptör ya da şarj soketi problemleri yaşanıyor olabilir. Bunların yanında Toshiba batarya – pil tamiri gerektiren bir durumda meydana gelmiş olabilir. Böyle durumlarda teknik destek yardımı almak en sağlıklı çözüm olacaktır. Çoğu zaman bilgisayarların pil ya da batarya problemlerine teknik servisler tarafından çözüm üretilememektedir. Bu durumda yapılacak en iyi seçim yeni bir batarya ya da pil teminidir. Temin edilecek bataryanın orijinal Toshiba olmasına dikkat edilmesi gerekmektedir. Bu dikkat bilgisayarın uzun süreli kullanımına zemin hazırlayacaktır. Toshiba batarya – pil tamiri için gerekli çözüm üretilemediği hallerde parça değişimi en garanti yöntemdir.

Toshiba Parça Onarım

Toshiba batarya ya da pil değişimi için teknik destek şarttır. Elektronik cihazların hassas yapısına bakıldığında bu değişimin uzman kişiler tarafından yapılması gerekmektedir. Toshiba batarya – pil tamiri çözümsüz kalan servis stok durumuna göre değişimi de hızlı şekilde yapmaktadır. Stokta bulunmayan parçalar ise kısa süre içerisinde temin edilmektedir. Ayrıca Toshiba batarya ya da pil için teknik servislerden garanti de verilmektedir. Belli süre içerisinde sıkıntı bu parçalarda sıkıntı yaşanması halinde garanti devreye girmektedir. Bilgisayar gibi hassas yapıya sahip elektronik cihazlarda batarya ya da pil problemleri hemen müdahale edilmesi gereken problemler arasında yer almaktadır.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

1 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Yaren özdemir

toshiba satellite P855-10H model laptobum sarjı prizden çıkarınca direk kapanıyor ve klavye bazı tuşları okumuyor sert basmak gerekiyor yardımcı ne yapmalıyım ?

1
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Toshiba WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..
Hemen Ara..