Toshiba Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 255 11 20

(0212) 706 70 84 | (0212) 706 70 85
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünToshiba Mobil Cihazlar Tamir ; Toshiba telefon ya da tabletler ile ilgili sıkıntılar teknik servis desteği ile giderilmektedir. Hassas bir yapıya sahip olan Toshiba mobil cihazlar, tamir konusunda da hassasiyet istemektedir. Toshiba mobil cihazlar tamir işlemi için teknik servise geldiğinde cihazlar üzerinde pek çok açıdan incelemeler yapılmaktadır. Bu incelemelerin sebebi; ekran problemleri, pil ve şarj arızaları, wi-fi ayarları, sıvı teması, yazılım ile ilgili sorunlar ya da cihaz ile ilgili sorunlar olmaktadır. bu sorunlar için titiz incelemelerde bulunan teknik servis tüm çalışmalarını tamamladığında tamir için gerekli işlemlere ve kullanıcı için ortaya çıkacak maliyeti tespit etmektedir. Özellikle taşınabilen mobil cihazlarda darbe ya da düşmeyle alakalı problemler oldukça yoğun bir şekilde yaşanmaktadır.

Toshiba Mobil Cihazlar Tamir

Toshiba mobil cihazlar için servise getirilen cihazlarda en fazla karşılaşılan problemler arasında ekran kırılmaları yer almaktadır. Toshiba mobil cihazlar tamir için teknik servise getirildiğinde büyük bir özen ile kırık üzerinde çalışmalar yapılmaktadır. Kırılan parça için yedek parça emin edilmektedir. Bu parça yurt içinde bulunmuyorsa dahi yurt dışından temin edilmektedir. Mobil cihazlarda genelde karşılaşılan bir diğer problem ise pil ya da şarj problemleridir.

Genellikle yanlış kullanımdan kaynaklanan bu problemler de ilk aşamada arıza tespit çalışması ile ayrıntılı olarak incelenmektedir. Bu incelemenin ardından tamir edilebilir bir durum varsa teknik servis bu tamir işlemini gerçekleştirmektedir.  Fakat ortada tamir edilemeyecek bir sorun varsa orijinal yedek parça değişimi yapılmaktadır. Bu değişimden sonra kullanıcı sağlıklı pil kullanımı ya da sağlıklı şarj yöntemleri ile ilgili bilgilendirilmektedir.

Toshiba Teknik Servisleri

Teknik servisler tarafından Toshiba Mobil cihazlar tamir işlemi içinde en fazla karşılaşılan ve çözüm konusunda en fazla zorluk çekilen problem ise sıvı temasıdır. Su, çay ya da diğer sıvıların mobil cihazların üzerine dökülmesi ile ya da cihazlarınızın direk sıvı ile temasından pek çok problem ortaya çıkmaktadır. Bu problemlerin çözümü tecrübeli ve uzman teknik ekipler aracılığı ile çözülmektedir. Fakat bazı durumlarda cihaz üzerinde yapılan tamir işlemi ya da parça değişimi dahi tam performans alınmasını sağlayamayabilir.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Toshiba WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..
Hemen Ara..