Toshiba Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 255 11 20

(0212) 706 70 84 | (0212) 706 70 85
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünToshiba Projeksiyon ServisleriEn fazla eğitim kurumlarında kullanılan projeksiyon cihazları son zamanlarda iş yerlerinde ve evlerde de aktif olarak kullanılmaya başlanmıştır. Bu cihazlar yansıtma sistemi ile çalışmaktadır. Yansıtma sistemi ile çalışan cihazlar telefon, tablet, notebook ve laptop gibi cihazlardan görüntüyü istenilen bir alana yansıtabilir. Projeksiyon kullanımı öncelikli olarak satın alırken başlanması gereken bir kullanım türüdür. Tüm projeksiyonların çözünürlülükleri, yansıtma sistemleri ve ebatları birbirinden farklıdır. Görüntü kalitesi en iyi olan cihazlardan olan toshiba projeksiyon cihazları günümüzde aktif olarak ülkemizde de kullanılmaktadır.

Toshiba Projeksiyon Servisleri

Toshiba Projeksiyon Servisleri olarak sizlere uzun bir süreden beri tamir ve bakım hususunda destek vermekteyiz. Projeksiyon arızalarının oluşmasına neden genellikle kullanıcı hataları olarak gösterilebilir. Projeksiyonların arızaları genellikle cihazların lambalarının sönmesidir. En büyük arızalardan birisi olan projeksiyon lamba sönmesi cihazın tamamen çalışamama durumuna gelmesine neden olabilir. Projeksiyonlarda lamba ömrü oldukça önemlidir. Zira en zor işlemlerden birisi olan lamba değişimi oldukça maliyetlidir. Lamba değişiminin yapılması için mutlaka Toshiba Projeksiyon Servisleri bünyesinde değişim yapılması sağlanmalıdır.

Toshiba Teknik Servisleri

Toshiba Projeksiyon Servisleri olarak tüm marka ve modellerde siz değerli müşterilerimiz için projeksiyon bakım hizmeti de vermekteyiz. Tarafımızca; bakım hizmetleri, storlu perde satışı, motorlu perde satışı, akıllı tahta çözümleri, projeksiyon montaj, projeksiyon aparat satışı, projeksiyon TV lambaları, projeksiyon aksesuarları satışı, projeksiyon kumanda satışı, kumanda tamiri, projeksiyon aksesuarları, projeksiyon tamiri, projeksiyon anakart tamir ve değişimi, LCD tamiri, plazma tamiri ve optikal ünite bakımı işlemleri yapılmaktadır. Projeksiyon hususunda vermiş olduğumuz bu hizmetlerden faydalanmak için bizlere telefon numaralarımızdan, mail adreslerimizden ve internet adreslerimizden ulaşabilirsiniz

. Tarafımızca gerçekleştirilen tüm işlemler sonrasında siz değerli müşterilerimiz için garanti süresi uygulamamız bulunmaktadır. Projeksiyon kullanımında en önemli etken cihazların aralıklı süreçlerde bakımlarının yapılmasıdır. Bakımı düzenli olarak yapılan tüm cihazlar daha uzun süre kullanılabilir. Hatta bakımı düzenli olarak yapılan tüm cihazların kullanım ömürleri dışında da kullanılabildiği görülmektedir. Projeksiyon cihazlarında en sık kullanılan LCD cihazların lambalarının aralıklı süreçlerde mutlaka gözden geçirilmesi ve cihaz içerisine biriken tozların mutlaka temizlenmesi gereklidir.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Toshiba WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..
Hemen Ara..