Toshiba Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 255 11 20

(0212) 706 70 84 | (0212) 706 70 85
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünToshiba Yedek ParçalarıTüm elektronik ve dijital cihazlar için yedek parçaları oldukça fazla önemlidir. Yedek parçaları önemli olan cihazlardan birisi de bilgisayarlardır. Bilgisayarların arızaları genellikle kullanıcı hataları nedeni ile gelişmektedir. Kullanıcı hataları nedeni ile gelişen tüm arıza çeşitleri üretici firmalar tarafından maliyeti karşılanabilir arıza çeşitleri değildir.

Toshiba Yedek Parçaları

Notebook ve laptop bilgisayarlar son zamanlarda masaüstü bilgisayarlardan çok daha fazla kullanılmaya başlanmıştır. Dizüstü bilgisayarlar olarak anılan bu cihazlar taşınabilir oldukları için çoğu bilgisayar kullanıcısı tarafından tercih edilmektedir. dizüstü bilgisayarların yedek parçaları çok önemlidir.

Adaptör, power jak, şarj soketi, dc jak ve adaptör girişi şarj cihazı, anakart, lcd data kablosu, lcd cover, ekran kartı, ekran kasası, lcd panel, menteşe, batarya, pil, dvdrw, fan, ekran çerçevesi, işlemci, lcd ekran, alt kasa, üst kasa, ram, klavye, tuş takımı, lcd kablo ve bazı bilgisayar aksesuarları yedek parça olarak satışa sunulmaktadır. Toshiba Yedek Parçaları satışı yapan bir firma olarak yedek parça montajı da tarafımızca yapılmaktadır. Bazı bilgisayar arızalarında parça tamiri yapmak kesinlikle mümkün değildir. Notebook ve laptop cihazlarda çoğu kez arızaların giderilebilmesi için parça montajı yapmak gereklidir.

Toshiba Teknik Servisi

Toshiba Yedek Parçaları değişimleri bilgisayarlarda bir arıza geliştiğinde kesinlikle parça değişimi yapabilen servis elemanları tarafından yapılması gerekir. Aksi takdirde parça değişimi hiçbir bilgisayar tamiri hakkında bilgisi olmayan kişiler tarafından yapıldığında cihazlarda çok daha büyük yüksek maliyetli arızaların görülme ihtimali bulunmaktadır. Notebook ve laptop bilgisayarlarda bilgisayarların çok rahat ve uzun süre kullanılabilmesi için Toshiba Yedek Parçaları satışı yapan firmamız tarafından siz değerli müşterilerimize bakım yaptırmanız tavsiye edilmektedir.

Her bilgisayar kullanıcısı bilgisayarını tüm kurallara uyum sağlayarak kullanmamaktadır. Bu da bilgisayarların kullanım şekillerine göre yıpranmalarının da değişim göstermesidir. Cihazlarını her gün neredeyse on dört saat kullanan kişiler mutlaka altı ayda bir laptop ve notebook için bakım yaptırmaları gerekir. Düzenli olarak yapılan notebook ve laptop bilgisayarların bakımları sayesinde cihazlarda yüksek maliyetli arızaların görülme riski azalmaktadır. Notebook ve laptop bilgisayarlarda sıklıkla görülen tüm arıza çeşitlerinin tarafımızca tamiri yapılmaktadır.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Toshiba WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..
Hemen Ara..