Toshiba Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 255 11 20

(0212) 706 70 84 | (0212) 706 70 85
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünToshiba Ücretsiz Kargo GönderiToshiba markasına bağlı olarak tarafımıza ulaştıracağını tüm laptop, notebook ve diğer ürünlerde toshiba ücretsiz kargo gönderisi sağlıyor üstelik ülkenin ileri gelen kargo şirketlerinden Yurtiçi kargo ile. Lider iki firmanın birlikte organize olarak yaptığı bu çalışmayla sektörlerinde ki bireysel başarılarını ortaklaşa yürüttükleri bu projede de hayata geçirmişlerdir. Normal şartlarda bulunduğunuz ilde ki yetkili teknik servislere başvurarak yada iletişime geçerek sorununuza çözüm bulabilirsiniz anca bazı durumlarda genel teknik merkezine gönderilmesi gerekir ki ağırlıkları baz alındığında sizlere külfet olacak rakamlarda çıkabilir, ama her şekilde müşterilerini düşünen firma ücretsiz kargo gönderisi ile artı bir puan ile önde başlar.

Toshiba Ücretsiz Kargo Gönderi

Gerek ürünlerinin kalitesi gerekse teknik servis ağının genişliği ile bilgisayar severlerin gönüllerine taht kurmuş ve dev isimler halini almış toshiba, ücretsiz kargo gönderi kolaylığı ile de takdire şayan bir hareket sergilemiştir. Firma bütünü olarak sadece ürünlerini satmakla mükellef olmayıp sonrasında ki adımları da yakından takip etmeyi ve gerektiğinde mükemmel derece müdahalesini gerçekleştirmeyi kendine ve çalışanlarına ilke haline getirmiştir. Teknoloji ürünlerinde ki çeşitliliği de ayrıca Japon firmasının dünya çapındaki elektronik ve bilgisayar üreticileri ilk beş listesine taşımıştır. Bu kadar büyük bir şirket denilince elbette ki insanların beklentileri de bu doğrultuda gelişir, en iyiler arasında bir markaysanız eğer sunduğunuz her hizmet ve ürünün arkasında durmalı kullanıcılarının bekletilerini de en iyi derece karşılamalısınız.

Toshiba Teknik Servisleri

Dışarıdan bakıldığından önemsiz gibi gelen tamir ücretleri haricinde ki kargo ücretleri bireysel kullanımlarda küçük gibi görünse de kurumsal çoklu gönderilerde epey masraf çıkartabilir. Toshiba ücretsiz kargo gönderisi ile birazda olsa bu yükünüz hafiflemiş olur. Ayrıca tamir geretiren ürünlerde sizlere arızaları bildirilmeden ve masraf tutarları anlatılmadan tamir işlemi gerçekleşmez. Ücreti istemediğiniz takdir de aynı gün geri gönderim yöntemi ile tarafınıza teslim edilir, tabi eğer ürününüzün garanti süresi dolmadı ise tüm işlem ve müdahaleler garanti kapsamı dahilinde ücret talep edilmeden gerçekleştirilir. Her konuda işini iyi yapmak adına ve teknolojiye hakim olmak için gelişmeleri takip edin. 

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

1 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
ORHAN OLCAY DİNÇ

NASIL FAYDALANIYORUZ BU HİZMETTEN DİZÜSTÜ BİLGİSAYARIMI GARANTİ SERVİSE GÖNDERMEK İSTİYORUM.

1
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Toshiba WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..
Hemen Ara..